Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość bogdan

Z penisem wszystko w porządku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bogdan
Jak ściągam skórę z penisa to wszystko w porządku jest, ale jak naciągam mocniej to otwór na żałedziu bardzo się zwęża, a skóra schodzi coraz niżej, a to wędzidełko czytam wiązadełko jest jest ok nie odstaje to jest w porządku chyba nie jest za krótkie nic nie boli nic nie dolega, bo jak by było za krótkie to by skóra dalej nie schodziła? A jak np. pęknie to co się stanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Z tego co Pan opisuje raczej funkcja i stan penisa jest prawidłowy. W przypadku naderwania wędzidełka napletka czasami dochodzi do wytworzenia drobnej rany z krwawieniem. Zazwyczaj taka rana goi się samoistnie, bez jakiejkolwiek interwencji lekarskiej. W razie wątpliwości co stanu anatomicznego Pana członka radzę bezpośrednio skonsultować się z tym problemem z urologiem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anonim
witam mam 16 lat i na moim penisie skorka ktora zakrywa żołądź jest czerwona i jest drobne krwawienie z penisa czy mam sie zglosic do odpowiedniego lekarza czy to minie samoistnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina
Mojemu chlopakowi podczas stosunku nadwrwala sie skorka i strasznie leciala mu z tego krew.czy to cos powaznego? Zagoi sie? Czy trzeba skonsultowac z lekarzem?,prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość j
Zdjęcia chorób prącia u mężczyzn dużo zdjęć http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.