Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwna (jedna) kropka na penisie


Gość Zaniepokojony11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaniepokojony11

Witam... Mam problem odnośnie dziwnej jednej kropki na trzonie... Kropka pojawiła się tak znienacka... jakoś może 2 dni temu czułem jakby małą kropkę lecz nie zwracałem na to uwagi lecz wczoraj na wieczór gdy się położyłem zaczęło mnie to lekko boleć ( jak to dotykałem ) po spojrzeniu na tą kropkę była taka lekko wypukła jakby była w niej ropa nie wiem... a w środku jej coś jakby czarnego lub czerwonego. Dziś już nie jest taka wypukła i nie boli bo dotknięciu jakby pękło to co było w niej lecz w niej jest jakaś kropka ( mała żółta ) i to coś nie jest już tak pod ochroną czyli nie ma takiej kulki co można było ją by przebić tylko normalnie znajduje się w środku tej już małej kropki... Proszę o odpowiedź na ten temat */ bo nie wiem czy muszę jakoś reagować... (Jeśli jest to potrzebne mogę zrobić zdjęcie ) Dodam że na moim penisie są ( według mnie ) prosaki ( z którymi nie podejmuje się żadnych działań, po prostu mają być ) nie dochodzą do napletka i nie ma ich na żołędziu. Może ta dziwna kropka jest związana z prosakami ( mimo że ich nie wyciskam co doprowadziło by do *jak czytałem* zakażenia ) bo wyczytałem coś takiego na temat ich *samoistne zakażenie (czyli powstanie ropnego stanu zapalnego) zdarza się bardzo rzadko* może ja mam coś takiego co zdarza się bardzo rzadko */ Proszę o odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to zwykłe zaczopowanie gruczołu łojowego. Przemywaj i odkażaj penisa kilka razy dziennie i dbaj o higienę bardzo. Polecam w miarę możliwości po wysiłku fizycznym się obmyć bo to właśnie od niedostatecznej (czesto nieswiadomej) higieny. Z maści to coś na zapalenie mieszków włosowych powinno pomóc lub zwykła maść typu trybiotyk. Tylko NIE wyciskaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×