Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość dominika

Ból w pośladku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dominika
Witam, mam pytanie odnosnie dziwnego bolu, ktory pojawil sie kilka tygodni temu w okolicy lewj pachwiny, po wizycie u ginekologa wykluczylismy problem od tej strony. nie pomagaja zadne leki przeciwzapalne ani masci. pierwsza pani ginekolog stwierdzila zapalenie przydatkow, po tygodniu leczenia antybiotykiem bol nie ustal. duzo chodze w pracy i mam wrazenie ze bol nasila sie po dlugim dniu, ale nie koniecznie. bol jest zroznicowany czasem dretwieje mi posladek i czuje ciagnacy bol do pachwiny, uczucie ukucia, natomiast wczesniej bol byl bardziej intensywny i promieniowal nawet do kostki glownie jednak bolalo mnie udo lecz czasem rowniez wystepowal dziwny bol pod kolanem. nie mam pojecia do jakiego lekarza sie udac. prosze o pomoc lub chociaz nakierowanie gdzie sie zglosic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Być może warto byłoby w tej sprawie skonsultować się z neurologiem. Dobrze by było wykonać RTG odcinak lędźwiowo-krzyżowego. Możliwe, że problem tkwi w patologi w zakresie kręgosłupa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość danuta
mialam podobne i okazalo sie ze to zapaleie jelita czyli brak flory bakteryjnej biore sanprobi jak reka odjol sproboj to poprawi ci flore bakteryjna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.