Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmiany guzowate w okolicy odbytu


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał

Dzień dobry! Nazywam się Michał, mam 14 lat. Od pewnego czasu zmagam się z problemami. Ale zanim przejdę do sedna opowiem wszystko po kolej; Wszystko zaczęło się od nicieni, a dokładniej owsików. Zaraziłem się nimi nie wiem gdzie dodam, że staram się dbać o higienę osobistą. Na początku owsiki, lekceważyłem. Poszedłem z nimi do lekarza około 1-2 miesięcy ponieważ wcześniej nie sądziłem, że to owsiki. Bo raz swędziało, raz nie. Dodam, że kuracje stosuję już 2 raz. Najgorsze jest to, że w okolicy odbytu, około 3-4 cm od otworu, od kilku miesięcy czuję narośl (guzek), który nie boli podczas ścisku, wypróżniania się etc. Teraz trochę się poszerzył. Zaniepokoiłem się więc wziąłem lustro i zacząłem dokładnie wszystko oglądać. Mój odbyt jest bardzo siny, wyrasta z niego dużo włosów, są na nim takie sinawe horsty + ten większy guzek. Od pewnego czasu stałem się nerwowy i drażliwy. Mam podkrążone oczy. Raz po wypróżnieniu się zapomniałem spłukać wodę w WC. Gdy poszedłem 2 raz załatwić się, w okół mojego stolca był taki czerwonawy kolor, coś w stylu krwi. Obawiam się, że to może być nowotwór jelita grubego. Do lekarza boję się iść, nie z powodu tego żę się wstydzę, ale dla tego że się boję czarnego scenariusza. Bardzo proszę o diagnozę oraz poradę. Pozdrawiam, Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×