Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problemy ze wzwodem


Gość Vagabond

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vagabond

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac nastolatkiem zauwazylem ze wzwod nie jest pelny ( czlonek nie jest twardy i sztywny) lecz wtedy nie zwracalismy na to wiekszej uwagi. Zadko kiedy stosunek trwa dluzej niz 5min. Szybki wytrysk i pol twardy czlonek nie wrozy dobrze naszemu zwiazkowi. Nie wiem co robic jak to leczyc i jakiego lekarza prosic o pomoc w leczeniu o ile jest to mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś moze jakichś środków na erekcję? Jesli nie to proponowałbym zacząc od tych bez recepty czyli zawierających w sobie L arginine. Polecane są przy lekkich problemach z erekcją i zwykle jest to pierwsza forma leczenia zaburzen erekcji przed wprowadzeniem środków zawierających sildenafil.
Druga rzecz to badania. Polecam wykonanie badań:
tarczycy
hormonu testosteronu
oraz badan ogólnych (morfologia mocz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dwa:
Braveran
Cum on
Chociaż te drugie są moim zdaniem lepsze, no i jest to środek bez recepty rekomendowany przez urologów ( mój urolog zaproponował mi właśnie ten środek, przy czym zaznaczył,że jesl nie pomoże to trzeba będzie spróbować może sildenafil. Jednak okazało się,ze pomógł). A problem mialem bardzo podobny do autora. Penis nie chciał stawać, doprowadzenie do erekcji trwalo długo. Jesli już erekcja wystapiła to penis potrafił opadać w trakcie. Nie miałem jedynie problemów z przedwczesnym wytryskiem. Co ciakwe to cum on wpłwa nie tylko na erekcję ale na jakość samego wytrysu ponieważ zwieksza jego objętosć i wydaje mi sie,ze nico przedłuża stosunek ( co również było na plus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Na każdego działa lepiej co innego. Tak jak pisałem trzeba przeteestować sobie różne środki i dopiero potem mozna dobrać sobie odpowiedni. Czasami konieczność wymaga wyprobwoania dwóch środków. Sam próbowałem dwóch o których wczęniej napisałem, jednak u mnie o wiele lepsze rezultaty dał wspomniany cum on ( jak czytałem w sieci opinie to inni rówineż go polecają). Autorze głow do góry.Problemy z potencją są zupełnie wyleczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×