Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Prośba o opinię


Gość Artur

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym odbyłem wizytę u ortopedy, w związku z bólem stawu kolanowego - noga prawa. Jestem kurierem od 10 lat, ból odczuwam od ok miesiąca. ból ustępuje w trakcie weekendu, kiedy noga nie jest narażona na wysiłek, powraca po przystąpieniu do pracy. Ból łączę z wchodzeniem po schodach, i "obracaniu się na pięcie" zawsze w tym samym kierunku - w prawo. Ortopeda, wykonał kiedy leżałem na leżance, różne ruchy diagnostyczne moimi kończynami dolnymi i okazało się że zarówno podczas przemieszczenia rzepki stawu kolanowego nogi prawej, nogi którą mnie boli, jak i rzepki stawu kolanowego nogi lewej która jest całkowicie sprawna i nie boli, odczułem ból w stawie. Po tym badaniu otrzymałem namiary na przedstawiciela jakiejś firmy która produkuje zastrzyki hialuronowe, i informacje że od tego przedstawiciela kupię te zastrzyki dużo taniej niż w aptece + pytanie czy biorę pod uwagę leczenie operacyjne (uważam to pytanie za sugestię zakupu zastrzyków od przedstawiciela w celu uniknięcia zabiegu). Poradźcie proszę co robić bo ta wizyta budzi moje wątpliwości. Fakt, przemieszczenie rzepki stawu kolanowego w lewej nodze nie było aż tak nieprzyjemne jak przemieszczenie w prawej nodze podczas diagnozy,  jednak biorąc pod uwagę podobny poziom bólu lewa noga (calkowicie zdrowa)/prawa noga, czy powinienem zasięgnąć opinii innego ortopedy ? Oprócz tego zostały mi przepisane te leki: Nimesil 2x1 (14 dni), Ketospray 2x (14 dni), Controlac Control 1x1 na czczo (tabletki dojelitowe i na czczo?) (14 dni), Structum 2x1 przez 6mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×