Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Darek

Czerwona plama na żołędziu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darek
Witam od dluzszego czasu mam przy ujsciu cewki moczowej czerwona plame ok 1cm ktora po kapieli robi sie jakby jasniejsza, udalem sie do urologa przepisal mi masc bactroban i antybiotyki, nie pomoglo, po kolejnej wizycie pobrano mi wycinek z zoledzia, wynik badania mały polip włóknisto-nabłonkowy, lekarz powiedzial ze to jest zmiana zkorna dlatego ze czubek zoledzia jest caly czas odsłoniety taki defekt napletka po obrzezaniu i ze nie mam sie czym przejmowac, przepisal masc diproleme stosuje ją juz 2 tyg lecz ona rozniez nie pomaga, prosze o porade co mam z tym dalej robic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Może w takim razie zmianę najlepiej usunąć. Trzeba ponownie skontkaktować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czarek
Proszę zacząć używać białko występujące w kolagenie naturalnym, nie wiem tylko gdzie go kupić bo w aptekach nie spotkałem i smarować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.