Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mariusz

Narośle na mosznie, przepuklina pachwinowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz
Witam , podczas pieszczot z partnerką pojawiło mi się narośle na mosznie . Było gdzies wielkosci 2x2 cm a w dotyku bezbolesne . Wyglądało to troche jakby rosło mi 3 jądro. Przestraszyłem się ale z racji ze był to wieczór postanowilem pójsc z tym do lekarza z samego rana. Z rana nie było po tym ani śladu tylko dziwny dyskomfort w mosznie a szczególnie prawego jądra. Taki dyskomfort i troche jakbym nie czył tego jądra. I uczucie tak jakby podciągania . Lekarz rodzinny skierował mnie do chirurga . Po zrobieniu badan USG jądra lekarz powiedział , ze wszystko jest w porządku i powiedział , ze powinienem pojsc po prostu do poradni urologicznej . Lekarz w poradni urologicznej zbadał mnie i powiedział , ze to mogło byc jakies zapalenie , przepisał mi antybiotyk i powiedział zebym wygrzewał to miejsce. Następnego dnia pojawił się ból w pachwinie , delikatny ból podczas wydawania stolca a na mosznie w miejscu gdzie miałem tą narośl jest pogrubiona skóra . Mam pytanie czy powinienem zażywac antybiotyk ,wygrzewac to miejsce tak jak mówil urolog czy powinienem cos z tym robic i mam powody do obaw ze to moze byc przepuklina? Co powinienem zrobic w takiej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Radzę zrobić tak jak powiedział urolog. On Pana badał bezpośrednio i wie co Panu dolega. Z opisu Pana dolegliwości rzeczywiście wygląda na to, że jest to jakiś stan zapalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arek
Też mam taki przypadek podczas kaszlu ,oddawania stolca Czuje jak by mi cos tam krazylo jak by jakas kuleczka No i pogrubienie mosznej.Co to moze być ?pomuszcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Nie ma innej rady tylko trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z chirurgiem. Takie objawy mogą świadczyć o występowaniu przepukliny pachwinowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.