Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bartek

Krew podczas podcierania (czasami), ból brzucha?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek
Witam od jakiegoś tygodnia mam dziwne bóle po jedzeniu w okolicy prawego żebra (pod nim)tak jakby to był wyrostek bądź woreczek żółciowy .Zauważyłem również że czasem podczas podcierania odbytu pojawia się krew.Zauważyłem również utrate wagi choć nie musi to być spowodowane tym wszystkim bo ostatnio uprawiałem dużo sportu. Nie mam też zbytnio apetytu i pod oczami mam coraz to większe "worki".Dodam jeszcze że od kilku dni strasznie dużo sikam... Proszę o jakąś rade lub naprowadzenie co może mi się dziać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Wizyta u lekarza, dla twojego dobra, jest nieunikniona. Będą konieczne badania laboratoryjne i być może rektoskopia, gastroskopia. Ból w okolicy, jaką opisujesz związany jest raczej z wątrobą, pęcherzykiem żółciowym, ewentualnie nerkami lub okrężnicą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
Mam ten sam problem z bólem w okolicach wyrostka i krwawieniem w czasie opruszniania sie :( Mog bys mi pomoc, co Ci pomoglo? Co bylo winne? Prosze o szybką odpowiedz. Dziekuje i pozdawiam. To mój e-mail : tiger51@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób odbytu http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.