Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zygmunt

PSA a rak prostaty skala Gleasona 3+3=6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zygmunt
Panie doktorze, czy wynik PSA ma cos wspolnego z rakiem prostaty, otrzymalem dwie sprzeczne informacje. Zostal u mnie zdiagnozowany rak prostaty skala Gleasona 3+3=6, bardzo prosze o wyjanienie, dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Podwyższony poziom PSA występuje w przypadku raka stercza, nadnerczy, pęcherza moczowego, nerki, przy nienowotworowym rozroście gruczołu. Jest to wskaźnik czuły, ale ostateczne rozpoznanie ustalane jest na podstawie wyniku his-pat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość antoni
gruczolakorak, skala gleasona 3+3 =6 , 10% nacieku w lewym placie, prawy wolny od raka.jakie szanse leczenia.?lat 88 dotyczy prostaty bardzo dziekuje za odpoiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martyna.kornat
Mojego męża czeka to badanie. Strasznie sie martwię. Bardzo często chodzi do toalety, czasem nie może oddać moczu. Jutro pojde i coś mu kupię z pestkami dyni, bo podobno pomagają na problemy z prostatą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kubasv
Koniecznie idz do Urologa, bo to nie przelewki. Później może być ciężkie leczenie. Do tego czasu kup sobie prostaceum. Jest bezpieczny bo to suplement. Ale wspomoże leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martyna.kornat
To nie ja mam problem ale mąż. :) Kupiłam ten suplement o jakim pisałeś. Farmeceutka mowiła ze czesto go kupuja, bo nie szkodzi. Klienci są zadowoleni, bo wspomaga leczenie prostaty. Choć wspominała aby badania porobić bo skutki nieleczenia nie są miłe i bardzo często kończy sie operacją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kubasv
O widze ze ktos tu nie spi. Zmeczoczy byłem i widac glupote napisalem. Farmaceutka ma racje, bo jak sie wczesniej nie wykryje to moze byc powazne leczenie i nawet moze sie zakonczyc smiercia. a zycie ma sie jedno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martyna.kornat
Czasem nie chce sie spac. Tym bardziej jak mąż wstaje po kilka razy w nocy, to i mnie przy tym budzi. Wole sie przemeczyc i spac normalnie. Wtedy nic nie słyszę i jest dobrze. Badanie mąż ma za soba i teraz czekać z niecierpliwościa na wyniki. Oby było dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kubasv
Trzeba być dobrej myśli. A jak działa prostaceum na męża?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.