Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz z tyłu głowy po prawej stronie


Gość Damianwczekxd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damianwczekxd

Witam .

 

Od jakieś 2 tygodni mam po prawej stronie wyczuwalnego guza . Na linii włosów z szyja za uchem . 

Jest dość duży , twardy , nie da się go ruszyć . Wydaje mi się że jest to kość wystającą . Czuję uciski w tym miejscu i ból głowy od 3 dni , nie wiem czy nie od stresu 

 Lekarz rodziny powiedział mi że nic nie widzi , że każdy człowiek ma innaczej czaszkę zbudowana i że to poprostu jest taka budowa . 

Mi się tak nie wydaje z często myje głowie i wcześniej tego nie miałem 

 Najchętniej zrobiłbym tomografię komputerowa żeby sprawdzić co to jest . Niestety na takie badanie trzeba skierowanie . Do kogo najlepiej się zgłosić po takie skierowanie . Czy to może wazly powiększone . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alexdoula

Otwieram nowy temat, moĹźe ktĂłras z Was coĹ wymyĹli.

Mam 10tc, byĹam dziĹ u lekarki, wszystko jest ok, serce bije i maluch siÄ rozwija robiĹa usg, nie widaÄ Ĺźadnych krawiakĂłw, ogĂłlnie w porzÄdku. Macic nie jest twarda, wiÄc bĂłl nie ma pochodzenia skurczowego.

Tylko skÄd ten bĂłl po prawej stronie.

ZaczÄĹ siÄ jak zaczÄĹam plamiÄ, trwa to juĹź z miesiÄc. BiorÄ nospÄ to przestaje, trochÄ pochodzÄ posiedze boli.

MoĹźe miaĹyĹcie coĹ podobnego na poczÄtku ciÄĹźy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×