Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ania

Ból po 5 miesiącach od laparoskopii pęcehrzyka jest normalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania
Jestem 5 miesięcy po laparoskopii pęcherzyka. Wszystko jem, ale niepokoją mnie bóle, które czasami się pojawiają. Np. jeśli zjem sałatkę z majonezem boli mnie pod żebrami, kłuje mam biegunke. Czasem mam wrażanie pełnego żołądka. Czasem po produktach lekkostrawnych jest podobnie. Martwi mnie to szczególnie kłucie i bol pod żebrami czasem w kierunku pleców, a czasem w kierunku tam gdzie był pecherzyk. Zdarza się ze boli mnie brzuch poniżej pępka i mam silne parcie na stolec. Czy takie objawy są normalne? Nadmienię, że robiłam usg jamy brzusznej nic nie wykazało, wszystko w normie. Badania podstawowe krwi tez prawidłowe. Czy to przejściowe, czy objawy jakie mam powinny mnie niepokoić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Takie objawy mogą sugerować patologię w zakresie jelita grubego lub/i żołądka lub/i dwunastnicy i raczej nie mają nic wspólnego z przebytym zabiegiem cholecystektomii laparoskopowej. Po tak długim okresie dolegliwości po takim zabiegu już powinny dawno ustąpić. Oczywiście po konsultacji z lekarzem prowadzącym należałoby zastanowić się nad wykonaniem badań dodatkowych jak: kolonoskopii i gastroskopii. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.