Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jak groźny jest rak Carcinoma planoepitheliale partim keratodes?


Gość Marek K.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek K.

Witam serdecznie !!! Mam pytanie dotyczące raka Carcinoma planoepitheliale partim keratodes 2 stopień zaawansowania jest on umiejscowiony w gardle obok migdała prawego. Rak ten jest złośliwy ponoć ! Jakie są szanse po wycięciu go na dalsze życie , czy można liczyć na to że leczenie zakończy się pomyślnie ?? Jakie są statystyki umieralności na ten guz. Proszę o odpowiedź , za co z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek ma bardzo duzego guza w gardle(5cm/4,3cm dlugosc 6), umiejscowiony z lewej strony( wyglada jak przerosniety migdal). Z tomogriafii wychodzi, ze jest jeszcze na krtani jakis guz.. Do wyciecia juz sie nie zalicza, pozostala radioterapia bo chemioterapia jest zbyt ryzykowna.Jest z gatunku Carcinoma planoepitheliale. Zapewne szanse sa nikle, ale mamy nadzieje... Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem po usunieciu lewego migdalka i okazalo sie ze mam raka z IV grupy z przerzutem na wezly chlonne. Ale mam nadzieje,wierze,ze uda mi sie wygrac z choroba,mam syna lat 13 ,wiec tylko jedne drzwi sa otwarte i mam zamiar drnia sie pozbyc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się dowiedziałem o tym pasożycie u mojej Małżonki i za tydzień jedzie do szpitala na chemioterapię. Długo się ukrywa l pod różnymi postaciami,aż...ale nie wiem czy nie jest za późno,choć Żona ma dopiero 42 lata i z nadzieją patrzę na dalsze jej życie ale mam dreszcze bo na pochówek nie jestem przygotowany psychicznie...Wszystko w rekach Boga i lekarzy onkologów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×