Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Edyta

Danazol po usunięciu jajnika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Edyta
Witam. Miesiąc temu miałam robioną laparoskopie. Usunięto mi lewy jajnik, na którym była torbiel endometrialna. Od 8 maja zaczełam kurację danazolem. Ma ona trwać 3 miesiące a potem okaże się co dalej. Czytałam dużo o skutkach ubocznych tych leków. Przez 3 dni gorączkowałam, swędzi mnie skóra oraz bardzo boli brzuch. Czy powinnam przez okres brania danazolu kontrolować czynność wątroby i brać jakieś leki, które chociaż w jakiś sposób zapobiegną niektórym nieprzyjemnym skutkom ubocznych. Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stapler
Patrz strony: http://www.endoendo.pl/endo/danazol/ http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=619 http://www.doz.pl/leki/p1628-Danazol Jeśli występuje świąd skóry i ból brzucha należy skonsultować się natychmiast z lekarzem, który zalecił lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×