Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Biała narośl na prąciu


Gość Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek

Witam. Mam pewien problem i zbieram wiedzę na jego temat. Około półtorej tygodnia temu zauważyłem podczas kąpieli na swoim prąciu dziwną, białą narośl. Dokładniej jest umiejscowiona na dole żołędzia. Poczytałem tu i tam, przeszukałem również tą stronę natknąłem się na pojęcie *Leukoplakia*. Niestety wizytę u dermatologa mam za dwa tygodnie, boje się że do tego czasu, jeśli jest to faktycznie w.w. schorzenie, dojdzie do jakiegoś pogorszenia obecnego stanu. Piszę w zasadzie z prośbą o pomoc w określeniu czy to może faktycznie być Leukoplakia czy też coś innego, mniej groźnego. Z naroślą nie dzieje się prawie nic - prawie, ponieważ lekarz ogólny polecił smarować to czymś na grzybice jak Daktarin, po posmarowaniu staje się wyblakła na kilka,kilkanaście godzin, potem wraca do poprzedniego stanu. Wydawało mi się też, że główna część *narośli* (główna, ponieważ jest jeszcze kilka mniejszych grudek na pewnej części pod-żołędzia) jest chropowata i sucha, jednak znajduje się ona blisko małego stadka prosaków więc nie jestem w stanie wyczuć... Poza tym nie piecze, nie ma zaczerwienienia, nie swędzi więc wykluczam grzybicę. Robiłem również test Vassermana który również wykluczył np. Kiłę. Załączam niestety niskiej jakości zdjęcia jednak może będzie możliwość określenia czegokolwiek? Byłbym bardzo wdzięczny. ZDJĘCIA: http://img24.imageshack.us/img24/4030/dsc00002zza.jpg http://img104.imageshack.us/img104/6425/dsc00001e.jpg Bardzo proszę o pomoc, przysporzyło mi to sporo stresu do tej pory. Dodam jeszcze że mam 23 lata, jestem prawie nie pijący, nie używam żadnego rodzaju używek jak papierosy czy inne, w zasadzie nawet nie pijam kawy! Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w tym problemie. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Raczej nie jest to leukoplakia, ale właśnie bardziej skłaniam się w kierunku grzybicy. Nie muszą występować wszystkie objawy, aby ją rozpoznać. Trzeba poczekać na wizytę u dermatologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. Czyli tymczasowa kuracja Daktarinem do czasu wizyty u lekarza jest w porządku? Ma w ogóle jakiś sens? No i oczywiście jeśli jest to grzybica, to nici z seksu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! ja mam coś podobnego, leczyłem się na to u dermatologa z mizernym skutkiem... następnie u urologa, ten pobrał mi wycinek do zbadania który nic nie wykazał, prawdę mówiąc już nie mam siły z tym chodzić po lekarzach *( Krzysku jak tam Twoje leczenie przebiega ?? czy trafiłeś w końcu na odpowiedni lek ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×