Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kasia

Usunięcie kamieni żółciowych a pobyt w szpitalu i na zwolnieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia
Czeka mnie zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego metodą laparaskopową i w związku z tym mam następujące pytania jak długo po takim zabiegu przebywa się w szpitalu i potem na zwolnieniu lekarskim? Wiem, że jedno z cięć robi się w okolicach pępka, ja mam pieprzyk w pępku i chciałam się dowiedzieć, czy to nie przeszkadza, by zastosować taką metodę ( ze względu na powszechną opinię, że pieprzyków lepiej nie ruszać ), czy cięcie też może być w innym miejscu. Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ boję się tego zabiegu, a ewentualna normalna operacja zupełnie mnie przeraża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
W szpitalu po zabiegu pozostaje się 1-2 dób. Na zwolnieniu lekarskim 2-3 tygodni. Na pewno znamię skórne nie powinno przeszkadzać w wykonaniu tego zabiegu metodą laparoskopową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anna
ja dostałam zwolnienie na 2 tygodnie po operacji laparoskopowej idostałam wezwania na komisję do zusu czy mi zabiorą chorobowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.