Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis a zaburzenia hormonalne


Gość Paweł Toruń

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł Toruń

Mam bardzo ale to bardzo poważny problem :-( Chodzi o to że mój penis nie jest rozwinięty nie urósł mi odkąd miałem 10 lat (5cm długości i 2 cm średnicy w spoczynku), aktualnie mam 27 lat i nie wiem już co z tym zrobić. Byłem u kilku urologów i każdy mówił że jest OK, ale ja wiem że nie gdyż zrobiłem badanie testosteronu i okazało się że wynik był zły ponieważ jego ilość była dużo mniejsza niż najniższa norma, pozatym mam bardzo małe jądra. Może to wynik stulejki i związanej z nią stanami zapalnymi miałem ją do 17 roku życia. Dodam że sprawia mi to duży dyskomfort psychiczny a zarazem fizyczny gdyż jestem po obrzezaniu całkowitym i mój penis (żołądź) ciągle się obciera gdyż cały penis jest bardzo słaby i wiotki. Czy jest szanasa że w moim wieku można ruszyć jakoś jego wzrost poprzez hormonoterapie. PS dodam że nie mam grzybicy ani innych chorób wenerycznych. Bardzo prosze o jakas rade bo już nie daje rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

W Pana wieku kuracja hormonalna nie przyniesie już efektu (zakończenie wzrostu penisa to wiek 18-20 lata). Radzę skontaktować się z urologiem zajmującym się powiększeniem penisów. patrz strona: www.penis.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×