Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agata

Ból pleców powyżej miednicy po urografii?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agata
Witam, 2 tygodnie temu miałam robioną urografię. Od tego czasu odczuwam ból pleców powyżej miednicy. Czy to może być z tym związane? Dodam, że obraz z urografii był prawidłowy. Czy powinnam z tym iść do lekarza? Dziękuję i pozdrawiam, Agata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Przede wszystkim z jakiegoś powodu wykonana została urografia. Czy występowały w związku z tym dolegliwości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata
Mam częste zapalenia pęcherza i cewki moczowej. Przy takim zapaleniu zawsze mam krwiomocz. W szpitalu miałam zrobioną cystoskopię, ale nie ma żadnych zmian. Na usg dodatkowo wyszło, że miedniczka w prawej nerce jest powiększona i dlatego zrobiono mi urografię, w celu sprawdzenia, czy nie ma tam jakiś kamieni, czy złogów, ale nic nie było. Pozostał mi omawiany ból. Najpierw kojarzyłam to z okresem, ale minął, a ból jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Może to ponowny stan zapalny, tym razem z zapaleniem całego układu moczowego. Najlepiej udać się do lekarza prowadzącego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.