Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kolyska

Pieczenie rany i kaszel po operacji przepukliny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kolyska
Jestem drugi dzien po operacji przepukliny bardzo mnie piecze rana pooperacyjna i strasznie chce mi sie kaszlec ale jal zakaszle to mnie to bardzo boli. Jak dlugo utrzymuje sie bol po operacji?. Jeszcze bardzo boli mnie kregoslup i nie moge lezec dlugo na nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Ból powinien być opanowany lekami przeciwbólowymi. Utrzymuje się zazwyczaj 7-10 dni po operacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kolyska
W dodatku zostawili mi krwaiaka na penisie(chirurg powiedział ze za 3 tygodnie zniknije). Teraz odczuwam dziwnie uczcie koło jąder takie ruszające sie ciepło a w mosznie jest coś dziwniego jak by flaczek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk
Ja jestem dzis 2 dzien po operacji przepukliny pachwinowej z zastosowaniem siatki a tak mnie szczypie obok rany ze masakra, dzis ok. 1h temu to tak mnie zaszczypalo w srodku ze juz chcialem po karetke dzwonic , czy to normalne ? wziolem dopiero 2 ketanole i narazie sie uspokoilo, prosze pomozcie bo rana widac goi sie dobrze, zadnych siniakow itp. ale te szczypanie dzis rano jakby mi sie cos rozlewalo w srodku .bol nie do zniesienia !!! zlamanie, skrecenia kolana a nawet silny bol zeba przy tym co dzis mialem to pestka !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.