Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agata

Leki, brak siły i ból po operacji tarczycy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agata
Witam, jestem po operacji tarczycy - został wycięty płat prawy, lewy i piramidalny, pozostawione zostały jedynie kikuty z każdej strony. Po 6 tyg. od operacji mój wynik TSH to 2 (skala od 0,4 do 4). Biorę raz dziennie Letrox 100. Mam kilka pytań: 1. Czy po tabletkach letrox 100, w związku z tym, że są to hormony jest prawdopodobne, że będę po nich przybierać na wadze? 2. Pomimo dobrych wyników nie czuję się w pełni sił: męczę się szybko i czuje się zmęczona. Czy jest to jeszcze wynikiem wykonanego zabiegu? 3. Aktualnie minęło 8 tyg. od operacji. Mam wrażenie, że zaczęła mnie bardziej boleć szyja i miejsce poniżej blizny: czuję, jakby swędzenie (nie blizny) oraz ukłucia. Jak długo jeszcze takie odczucia będę miała? Dziękuję i pozdrawiam, Agata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Przy dobrze ustawionej dawce hormonów nie powinna Pani przybrać na wadzę. Dolegliwości pooperacyjne mogą jeszcze występować, a w razie pojawienia się dodatkowych dolegliwości i niepokoju najlepiej zgłosić się do lekarza. Wtedy warto również wspomnieć o szybkim męczeniu się. Tarczyca bierze udział w wielu procesach metabolicznych organizmu i takie objawy mogą wynikać właśnie z zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata
Dziękuję za błyskawiczną odpowiedź! pozdrawiam, Agata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.