Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Barbara 28

Jakie zrobić badania na boreliozę?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Barbara 28
Bardzo proszę pana doktora o pomoc gdyż ostatnio,a właściwie to od 4 miesięcy mam problem ze zdrowiem. Chcę normalnie życ ale się nie da bo cały czas człowiek narzeka na jakies dziwne bóle,m.in. bóle kości ,stawów a przede wszystkim mięśni głownie na plecach,między łopatkami lub cały kregosłup. Mam zapalenie żołądka,zaparcia,bóle żeber i mostka.Dwa lata temu byłam ugryziona przez kleszcza ,ale szybko go zauważyłam i go wyrwałam ale nie jestem pewna czy do końca.Teraz tak duzo się słyszy o tych kleszczach więc pomyślałam że może to mnie meczy ,ta borelioza.Niewiem już sama,wiem że muszę zrobic jakieś badania w tym kierunku bo coś się ze mną dzieję panie doktorze i niewiem czemu . 5 miesięcy temu jeszcze nie myślałam o żadnej chorobie ,nie wiedziałam kto to lekarz a teraz jestem jakaś nie do życia,prosze mi pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej oznaczyć swoiste przeciwciała przeciw antygenom dla bakterii powodujących boleriozę. Jest to najlepszy w tym wypadku test.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewa
boleriozę???? Porada udzielana a taki błąd ?? Ot, fachowiec... Dzięki temu straciłam zaufanie do tego forum... BORELIOZA, a nie boLeRioza... *panie doktorze*....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.