Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaburzenia wzwodu


Gość Noonee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam od dawna problem z odczuwaniem podniecenia i erekcja.niestety dzieje sie to nawet podczas proby masturbacji.ciezko utrzymac erekcje w czasie tej czynnosci,jesli udaje sie osiagnac orgazm to wydzielina jest niewielka i do tego calkowicie wodnista.przyjemnosc odczuwana z masturbacji jest znikoma.czy powinienem sie zglosic do urologa czy raczej do seksuologa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym wybać się do urologa. Możesz równiez przed badaniem zrobic sobie badanie laboratoryjne na poziom testosteronu. Aby nie iść z pustymi rękami.

Czy próbowałes moze środków zawierających L argininę? Arginina wpływa bardzo dobrze na mięśniówkę ponieawż zwiększa wydizelanie azotu i tym samym podniecenie jest wieksze, wiecej krwi napływa do penisa. Z preparatów z argininą polecałbym Cum on. Zawiera duże ilości Largininy oraz żeń szeń. Jest bez recepty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w działaniu nie było zbytniej różnicy ale z Eromenu byłem bardziej zadowolony ponieważ nie powodował u mnie bóli głowy oraz spadku ciśnienia jak to było przy sildenafilu . U niektorych osób sildenafil to w zasadzie jedyny sposób na to aby polepszyć erekcje ale sam jestem zdania,ze powinno sie na początku wypróbować sobie jakdziałają środki bez recepty a nie od razu rzucać się na środki na receptę. Zobacz sobie.Jak będzie działał to super. Jak nie podziała to wtedy zastanowisz się nad sildenafilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×