Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Łukasz

Mały penis 13-latka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz
Witam , Mam 13 lat i 4 miesiące. Mój problem polega na malym penisie . Odkąd sięgam pamięcią mój penis zawsze był taki sam.. Nigdy nie urusł . Jestem juz w 6 klasie i niedlugo ide do gimnazjum. Penis w stanie spoczynku ma 4-5 cm natomiast w stanie erekcji 7-8 cm. Czy to jest normalne że nierośnie ? Czy to coś poważnego ? Czy moge powiedzieć o tym rodzicom ? Gdzie mam sie udać ? Bardzo proszę o pomoc , widzialem penisy u kolegów w moim wieku i są wiele wiele większe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Na pewno o tym fakcie należy poinformować rodziców. Bez badania treudno mi ocenić czy wszystko jest w porządku. Zapewne trzeba będzie odwiedzić pediatrę, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adi
Uwazam,ze twoj penis nie jest wcale maly,tylko normalny.Wiekszosc chlopakow w tym wieku ma podobne rozmiary.Wiem bo od zawsze chodze na basen,do sauny,rozmawiamy z kumplami.Dopiero jak skonczylem 16 lat to cos bardziej sie ruszylo.Zaczely mi tam rosnac wloski i powiekszyl sie czlonek. Wazne jest skad czerpiesz wiedze na te tematy. Nie daj sie zwiesc! Wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość robson
miesia temu skonczylem 13 lat a penis nie rosnie, kiedy zcznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gaeb
każdy rozwija się inaczej. jeden wcześniej drugi później. nie ma reguły na to. ja dla przykładu zacząłem dojrzewanie dopiero w wieku 15 lat. jeśli macie jakieś wątpliwości (mały penisa, brak owłosienia) skontaktujcie się z endokrynologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xdd
Ludzie macie 13 lat i co wy sie martwicie wgl dziewczyna niepatrzy na wielkość tylko na jakość penisa zapamiętajcie to!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grzegorz
...a temu co rosnie to gratulujemy rozmiaru... i fantazji no i oby w łóżku się sprawdziła *) Chłopaki tak jak xdd zauważył nie liczy sie wielkość tylko jakość. Ja mam 28 lat, rozmiarem nie grzesze, zbyt prosty to *ON* nie jest :) ale moja kobieta jest zadowolona od kilku lat i jak sama twierdzi nie zamieniła by go na żadnego innego. Tak więc Panowie głowy do góry :) I do przodu *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Manciti
rozmiar czy wykrzywienie to zaden problem. wydaje mi się że mam za krótkie wędzidełko przy masturbacji to nie przeszkadza a co dalej nie wiem . oby okazało się że urośnie i nhiebedzi potrzebna operacja . terz mi problem mały penis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maciek....
ja mam 13 lat i 14 cm jak stanie. Ze ci tam penis rosnie tak szybko to nei znaczy ze jak bedziesz dorosly to bedziesz mial 30 cm xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tajniak
Ja mam 13 lat(jeszcze 2 mies. do 14) mój penis ma 12.5cm długości. A ty sie nie martw bo wielu moich kumpli w wieku 13lat ma penisa od 8-11cm. W tym wieku to normalne. Jednym rośnie szybciej, drugim trochę wolniej. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość komplex
ja mam 13 lat mój penis (jak mi stoi) ma ok 10cm a w stanie spoczynku ok 7cm nie mam owłosienia nie mam spermy cze wszystko ze mną jest dobrze ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kompleks
nie bo gdy spermy niemasz to powinienes powiedziec rodzicom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Trebore
spokojnie chłopaki każdy dojrzewa w swoim tempie to wszystko naturale xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość koks
Plemniki Innym Tworzą się troche szybciej troche później. sperma moze Ci zacząć tryskac od 13-17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość d.
Mam 15 lat i chciałbym się dowiedzieć, ile centymetrów powinien mieć mój penis. Ile wynosi *średnia* pozwalająca na sprawienie przyjemności dziewczynie? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość madafaka
Moj boze, nie njo macie dopiero 13-15 lat a sie pytacie jaki powinien byc. Kazdy czlowiek jest inny. Ma inny kod DNA nie martwcie sie zacznie wam **rosnac** wtedy kiedy nadejdzie na to pora. Nie ma zadnego wzoru na **srednia wielkosc penisa** tak jak pytal sie **d**.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość madafaka
Cytuje:** Mam 15 lat i chciałbym się dowiedzieć, ile centymetrów powinien mieć mój penis. Ile wynosi *średnia* pozwalająca na sprawienie przyjemności dziewczynie? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.** Sluchaj chlopcze pamietaj ze w swietle prawa dziewczyna moze miec partnera seksualnego jak ma ukonczone 16lat. Zaczniecie wczesniej to bedzie uwazane jako GWAŁT!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość _________?
ja mam 12 lat i 3 miesiace i muj penis we wzwodzie ma 11,5cm a w stanie spoczynku 5cm niepokoi mnie tylko to ze poranne wzwody trwaja tak długo wczesniej tylko po skorzystaniu z toalet penis opadał a teraz dopiero w szkole przszkadza mi to poniewarz muj penis ma durzo w obwodzie i jest bardzo sztywny w trakcie wzwodu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktorek
Ja też mam proble mam 13 lat i ide do gimnazjum a mój penis w stanie spoczynku ma 6cm a przy erekcji 8cm czy to problem plis o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł
Witam. mam 12 lat i uważam że mam zbyt małego penisa. ma 5-6 cm w spoczynku podczas erekcji dochodzi do 9-11 cm. napletek jeszcze nie wypuścił żołędzia. Czy to jest normalne. Czytałem o *Stulejce* na wikipedii ale podczas erekcji nie odczuwam bólu i ucisków. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Max90
Czy podczas masturbacji możesz ściągnąć skórkę z żołędzia?Czy dochodzi już u ciebie do orgazmu,wytryska ejakulat?Wydaje mi się,że panikujesz nie potrzebnie.Musisz opisać mi bliżej sytuację**..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mi.su
Proszę o pomoc... 1.Mój penis ma przy wzwodzie ok. 10 cm, a przy zwisie 7 cm. Czy to dobrze? 2.Mój penis najczęściej nie *staje* do przodu tylko bardziej do góry. Nie mam z tym problemu - znaczy że mnie nie boli ani nic. Ale czy to normalne... PS.Mam 13 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Max 90
Dobra.Czy podczas tego wzwodu do przodu schodzi skórka z całego żołędzia?Czyli po za rowek?Jakiego koloru jest twój ejakulat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mi.su
Tak schodzi z żołędzia. Jeszcze nie miałem wytrysku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Max 90
Dziwne,że nie miałeś wytrysku?Z tego co piszesz powinno być wszystko OK. Wytrysk występuje już u 11-12 to latków.Nie matrwi cię to?Miałeś bilans 13-to latka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.