Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dawid

Zaczerwienienie penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid
Witam mam dziwne zaczerwienienie wokół prącia oraz czerwone plamki na nie możne ktoś wie jak sie tego pozbyć!?. Nie wiem do jakiego lekarza mam sie z tym udac i troche mi wstyd isc z ta sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Trudno powiedzieć czy zmiany powstały na tle uczulenia lub zakażenia. Najlepiej udać się do dermatologa, który zastosuje odpowiednie do charakteru zmian leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
ok dzięki za wskazówkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
Bylem u dermatologa i powiedział mi je grzybica jaka miałem zeszła wcześniej stosowałem ( Clotrimazolum i Pimafucort ) , lecz dostałem jeszcze ran i zapisał mi Heviran 400mg tabletki i Detreomycyna 2%) mam stosować 7 dni zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Mam podobny problem, otóż mam lekko zaczerwieniony żołądź członka pod napletkiem. Zaważyłem też, nie wiem co to jest dokładnie, ale chyba łuszczenie się tam naskórka. Co więcej swędzi mnie to co jakiś czas. Mam to od 2 dni. Czy to może być jakaś grzybica? Czy może małe zakażenie które minie szybko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrian
Witam. Mam podobny problem tylko u mnie pojawiła się ropa (chyba ale nie jestem pewien) wygląda to tak że , najpierw czułem swędzenie i mój żołądź zrobił się czerwony , a na drugi dzień pojawiła się ropa. proszę o pomoc w jak najszybszym czasie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sibąsibą
Witam Moim problemem jest zaczerwienie, które pojawiło się na penisie, jest to czerwona plama na żołędzi, która swędziała i troszeczkę boli ale po umyciu prącia szarym mydłem ( myje penisa szarym mydłem) przestało swędzieć i boleć jedynie nadal jest zaczerwienienie, dodam że często się masturbuje czy to grzybica czy poprostu podrażnienie ? pojawia mi się to od jakiegoś czasu wtedy gdy np. z jakiegoś powodu nie umyje penisa np. dzien w pracy po ktorym jestem tak padniety ze stwierdzam ze umyje sie rano. ale dbam o higiene takie sytuacj sa rzadkoscia coz mi moze dolegac ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sibą sibą
dodam ze to znika i za chwile znow sie pojawia ale zazwyczaj jest to tylko zaczerwienienie bez jakichs wiekszych objawow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sibą sibą
dodam jeszcze jedno pytanie. Chciałbym zapytać czy jeśli pojawia się grzybica to czy objawy pojawiają się i utzrymują się stale czy mogą znikać tak jak u mnie i się nawracać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .
Penis zdjęcia chorób http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.