Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacyjne przedłużenie penisa


Gość Lexor

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to jest. Ale nie w Polsce. Poza tym odradzałbym Ci szczerze taką operacją ponieważ nie jest do końca bezpieczna. Jest zawsze jakieś ryzyko uszkodzenia penisa w trakcie zabiegu.Tak,ze przestanie on reagować na bodźcie. Potem już trudno jest to odrócić. Sa nieoperacyjne metody powiekszania penisa:
tabletki
pompka
ewentualnie powiekszanie kwasem hialuronowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Kwas hialuronowy jest naturalnie wchłanialną do organizmu substancją, tak wiec nie ma tutaj opcji na stałe powiększenie. Na pewno plusem jest tutaj fakt, że takie powiększenie nie jest groźne. I efekt jest odwracalny. Z tego co wiem to można tak powiększyć penisa o 1cm na długość, ale nie więcej. Więcej da się osiągnąć w obwodzie. To ile się powiekszy zależy od osobniczych preferencji oraz tego ile ml kwasu hiauronowego się wstrzyknie. Minus jest również ten, że tanie to nie jest. Wydaje mi się,ze lepiej jest wypróbować sobie tabletki ale te lepszej jakości jak penilarge czy penis complete plus ewentualnie wspomagać się pompką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ale jedynie tymczasowe, może przez godzinę albo dwie po użyciu. Tabletki mają lepszy mechanizm działania, mianowicie powiększają ciała jamiste. Początkowo jedynie chwilowo. Potem jednak powiększenie jest stałe (składniki zawarte w tabletkach pompują więcej krwi do członka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×