Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwny kolor prącia


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 22 lata i zauważyłem ze moj penis tzn. prącie ma tak jakby blady kolor, nie wiem od czego i dlaczego dbam o chigiene. Prącie ma u nasady różowy (natyralny kolor) a im wyżej czubka staje sie on blady. Nie wiem co to jest i czym jest spowodowane, napisze ze nie odczuwam zadnego bolu ani nic wszystko jest normalnie tylko ten kolor. Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żołądź nie jest w całości pokryty napletkiem. Tam, gdzie napletek cały czas pokrywa żołądź skóra może byc różowa. Tam, gdzie nie ma napletka bledsza. Jednak czasami na żołędzi może występować tzw. rogowacenie białe czyli leukoplakia (stan przednowotworowy). Dlatego, aby się upewnić czy wszystko jest w porządku najlepiej skonsultować się z dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie daj Boże wyszłoby ze to leukoplakia to czym mogło byc wywolane, spowodowane ? Czy w tak mlodym wieku jest to mozliwe ? Czy jezeli mam cos takiego to czy jest to powanze ? I jeszcze jedno czy moge uprawiać sex ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u w dolnej części zołądzia mam sine zabarwienie i właśnie takie białe kropeczki czy to własnie jest ten stan przed nowotworowy dodam, że mam dopiero 17 lat a takie coś towarzyszy mi już jakiś czas... Proszę o odpowiedź bo nie wiem co mam o tym myśleć . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod żołędziem partnera na penisie pojawiło się coś białego tak jakby na żyłach. Mogę nazwać to białym nalotem pod skórą Na żołędziu wyskoczyło mu kilka białych kropek. Kolor żołędzia zmienił się na jakiś dziwny.. Nie umiem określić czy to szary czy zielonkawy. Przy stosunku go boli jeżeli zacisnę pochwę i określa to *tak jakby ktoś odciął mi dopływ krwi*. Niech mi ktoś pomoże! Nie swędzi go to. Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam problem, otóż gdy naciagam skórę nie wiem dlaczego ale jest czerwona, po za tym mój penis Tak jak by skóra marszczy się jest sucha. Proszę o radę i dbam o higienę intymna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×