Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość wojtek

Kiedy można wypić alkohol po operacji przepukliny pachwinowej?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtek
Miałem operację na przepukline pachwinowa skosna 10 dni temu. Tydzien po operacji zdjeto mi szwy. W zwiąku z tym ze niedlugo bede miał rodzinna uroczystość w domu mam wlasnie takie pytanie jak w temacie. Czy można pić alkohol czy wogole i jak dlugo sie ograniczac??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Można się napić przy rodzinnej uroczystości, oczywiście najlepiej w niewielkich ilościach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joint
Można pić oczywiście z umiarem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DANIEL
mam takie pytanie mialem operacje przepuchliny mosznowej 12 listopada sciagniecie szwow mam zaplanowane na 27 listopada czy to nie za dlogi okres od operacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość liboff
Ja się napilem 2tyg po..myślałem że umrę nie polecam!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grzegorz
mialem operacje niecale 2 tyg temu pilem w dniu urodzin normalnie i nic mi nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marcin
Czy trzy dni po operacji przepukliny pachwinowrj można sobie wypić alkohol z umiarem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maciek
Na pewno nie mozna pic alkoholu jednoczesnie z przyjmowaniem paracetamolu, bo sobie rozwali czlowiek watrobe. Ketonal obciaza organizm nawet silniej, ale nie wiem czy ma synergizm z etanolem. Lepiej brac jak najmniej trucizn, trucizne etanol zostawic na inny czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mietek
ja miałem operacje przepukliny pachwinowej po czterech tygodniach waliłem w kocioł tydzień i nic mi nie ma po co ludzie tak sciemniacie hehe aż mi zal co nie których wypowiedzi!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lukasz
Jestem po przepuchlinie pachwinowej wczoraj mnie wypuścili ze szpitala czy mozna pić piwo drugie pytanie kiedy mogę wrucic do pracy pracuje na magazynie 3 pytanie kiedy się ściąga szwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PIWOSZ
JA MIAŁEM DOBRY SPOSÓB JAK MIAŁEM WRZODA NA DUPIE TO JEDNA SZKLANKA DENATURATU DZIENNIE WYPIJAŁEM I PRZEZ 7 DEM DNI SIĘ ZASUSZYŁ A JAK SIĘ PRZYPAŁENTAŁ WYROSTEK TO ZAOPIEKOWAŁ SIĘ MNĄ PORTIER W SZPITALU I NA POCZEKANIU ZOSTAŁ USUNIĘTY POSMAROWANYM DENATURATEM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość degustator
też miałem pachwinową, tydzień po delikatnie i z umiarem piłem i nic się nie działo nawet bym powiedział że zacząłem lepiej trawić. może piwa i wódki czystej unikać jakiś czas a tak to czemu nie jak już tabletki się odstawi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
Czy tydzień po operacji przepukliny pachwinowej można wypić kilka piw?Leki już od kilku dni są odstawione,rana się dobrze goi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.