Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększanie penisa


Gość robinsson

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś pomogły może pompki ? Czy jest to totalna ściema?
Stosowałem również ćwiczenia, które są polecane w sieci ale oprócz straconego czasu to również to nic nie dało.
Zastanawiałem się jeszcze nad tabletkami. Czy takie penilarge czy inne komuś pomogły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tobie że te wszystkie ćwiczenia pokazywane w sieci nie działają.. jeżeli chodzi o powiększanie przy pomocy pompki - musisz uzbroić się w cierpliwość no i dodatkowo suplementować się jakimiś tabletkami w tym przypadku mogą być Penilarge. Z tego co widzę mają one pochlebne warto spróbować. Pamiętaj aby takie powiększanie stosować regularnie bez przerw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczenia są do kitu . Mi również wcale nie pomogły. Nie wiem czy komukolwiek. Obecnie też stosuję penilarge. Pierwszy miesiąc tak więc ponoć efektów nie widać ale widzę jedną różnice.
Erekcja jest mocniejsza, pała czasami staje jak nie trzeba. Tak więc jakiś tam efekt jest.
Czy bedzie powiekszenie to sie zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz opinie na temat tego Penilarge. Ja jeszcze się wstrzymałem przed zakupem może zamówię za jakis czas) tylko sam się zastanawiam ile opakowań tych tabletek zamówić.. 3 opakowania starczą na 3 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze efekty już są. Na początku te częstsze erekcje ale teraz widzę,że jest pewna różnica w wielkości. Penis powiększył się prawie o 1 cm co jest moim zdaniem niezłym efektem.
Wprawdzie tabletki oferują więcej ale wiadomo,ze trzeba poczekać. Z tego co czytałem na ich temat na innych forach to nie masz co spodziewać się od razu dużych efektów po miesiacu ale te 3 miesiące trzeba łykać . I to regularnie. Na początku był to problem bo człowiek zapominał ale obecnie staram się pilnować.
1 opakowanie starcza Ci na 1 miesiac. Co było dla mnie ważne to atest unijny. Czyli tabsy są dokładnie przebadane i nie ma po nich efektów ubocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo że to trzeba łykać regularnie - ale co myślisz że powodem braku efektów w pierwszym miesiącu jest to że pominąłeś parę dni przy suplementacji ? myślisz że to może być powód? ja muszę się przyznać że czasem mam sklerozę i zapominam o różnych rzeczach - musiałbym się pilnie pilnować przy takiej suplementacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nawet na środku jest napisane, że nie będzie efektów przy 1 miesiącu brania. Zwykle tak jest ze wszystkim.
A to czy trzeba brać regularnie to na pewno. Jakiś czas temu słyszałem dobre porównanie. Jak bierzesz tabsy nieregularnie to tak jakbyś zakładał gumę raz tak raz nie 😛 Taką masz skuteczność .
No i trzeba być jednak konsekwentnym.
Sam starałem się nie omijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×