Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość poszkodowany

Guz przy pachwinie, to przepuklina czy powiększony węzeł chłonny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość poszkodowany__
Moj wiek to 22 l. Od 3 dni mam guza wielkosci grochu miedzy penisem a pachwina. Dosyc twarde nie boli mnie kiedy kicham nie boli mnie kiedy podnossze cos ciezkiego nie boli mnie praktycznie wogole.. natomiast boli troche gdy ruszam to :( Nie ma zadnego stanu zapalnego na skórze ani nic . Nie wiem co to moze byc tyddzien temu udezylem sie w okicach pachwiny tepym nazedziem troszke zabolalo ale nie zwracalem wiekszej uwagi na to. Natomiast guzek znajduje sie jakies 7-10cm nizej od miejsca tego udezenia mama mowi ze to moze byc powieksozny wezel chlonny ale ja sie martwie... ogolnie jestem teraz w anglii nie mam zabardzo mozleiwosci isc do lekarza dopiero za 2 tyg jak wroce do pl nie wiem co robic czy to moze byc grozne i coto wogole jest przepuklina pahcwinowa czy moze jednak ten wezeł ? albo cos jeszcze innego ? Prosze o szybka odpowiedz poniewaz bardzo sie martwie :( z gory Dziekuje i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Niestety bez badania nie można jednoznacznie stwierdzić co to faktycznie jest. Przepuklinę powinien wykluczyć chirurg. Także najlepiej udać się właśnie do niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość poszkodowany__
nom tylko w polsce bede dopiero za 2 tyg czy moze sie to pogorszyc przez ten czas ? a czy przepuklina moze byc twarda? bo to co mam jest twarde i nawet dzisiaj jak naciskam to to nie boli...prosze o jeszcze jedna odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosc

Mam to samo, co to jest? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.