Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększenie i wyprostowanie penisa


Gość Skyls

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój penis ma 11 cm długości oraz jest wyraźnie skrzywiony w jedną stronę ;/ Przez to mam problemy w kontaktach z kobietami. Czy da się w jakimś stopniu do naprawić ? Od razu mówię,że chciałbym uniknąc operacji bo boję sie,ze mogłaby zaburzyć jego funkcje. Zastanawiałem się ewentualnie nad jakimiś ćwiczeniami. Widziałem również na sprzedaż pompki ale czy one mogą dać jakiś efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większym problemem jest dla Ciebie wielkóść czy może skrzywienie penisa? Jeśli jest to niewielkie przekrzywienie to się nie przejmuj. Większość mężczyzn tak ma i w niczym to absolutnie nie przeszkadza. Natomiast nie jest tak łatwo powiększyć penisa. Ćwiczenia nie dają efektów, pompki również średnie ( no chyba,że przy bardzo długim stosowaniu a to nie zawsze). Polecana jest jeszcze kuracja Penilarge. Przyjmujesz ją 3 miesiące. Po tym czasie penis powinien się powiększyć o te 2-3 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 23 lata tak wiec penis już raczej nie urośnie ;/ Do 20 roku jeszcze łudziłem sie,ze może trochę urośnie ale od wielu lat stoi w praktycznie jednym miejscu. Zdjęcia nie dam. Mogę napisać ale na pewno nie będę dawał tutaj zdjęcia penisa na forum. Możecie jednak uwierzyć,ze nie jest dobrze. Artek a czy efekt tych tabletek nie utrzymuje się jedynie wtedy kiedy bierzesz te tabletki? Czy po zakończeniu brania tabletek jest również?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mylisz się, bo są środki wpływają na powiększenie sprzętu (wpływają na rozrost ciał jamistych). U jednych będzie to 2 cm więcej a u innych 4 cm więcej.
Sorry, za słabą jakość zdjęcia - ale taki mam aparat w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady. Zabieg jest wykluczony. Aż tak zdeterminowany to ja nie jestem :)
Zapoznałem się szczegółow z tym penilarge - chłopaki polecają sobie na kilku męskich forach.
Dzięx za opinię wszystkim i ciekawą dyskusję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×