Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

siny i czerwony penis


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od wrzesnia lecze sie na e  coli , na początku zoladz zrobił sie czerwony , potem zostały wykonane badania morfologiczne plus badanie moczu  . Dostałem antybiotyki takie jak Azytromycyna , Metronidazol i jakis jeden inny . Nie dało to skutku wiec doszedł posiew moczu w kierunku bakterii i wykazało e coli . Penis zrobił sie caly czerwony i siny do tego czułem ze ciagle piecze i swedzi . W szpitalu przypisano mi biseptol 480 i po 2 czy 3 dniach było niby okej ale zaczął mnie bolec brzuch i podbrzusze , ujscie cewki po oddawaniu moczu dalej robi sie czerwone . Dostalem po tym kolejny antybiotyk od mojego urologa czyli Nitroxolin forte po ktorym troche przestało mnie bolec podbrzusze ale reszta objawow dalej wystepowala . Teraz dostałem kolejny raz biseptol 960 ktory stosowalem przez 6 dni i dalej nic ...  Jestem juz 10 dni po antybiotykoterapii  , penis dalej lekko piecze a z objawow jakie zaobserwowalem to takie ze jak oddaje stolec i siedze z 5-10 minut na wc to penis jest siny i czerwony , ujscie cewki i ponizej dalej robi sie czerwone po oddaniu moczu , skora na zoledziu dziwnie sie marszczy po wytrysku jakby byl suchy jakis , obecnie czuje bol w okolicy jąder/prostaty ktory towarzyszy mi przez 24h , w czasie spoczynku czuje ulge a przy wysiłku fizycznym zaczyna boleć łacznie z podbrzuszem .

Wykryto rowniez dosc duze zylaki powrozka nasiennego

Masci stosowalem juz wszystkie od tridermu , primafucort , metronidazol jak i nitrofurazol

Dodam ze w tym roku mialem robiony zabieg przedluzania wedzidełka i dopiero po nim penis zrobił sie czerwony ale nigdy nie bylo problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michaelgof

Заходите в наш интернет магазин, и здесь вы найдете все что вам нужно для дома и дачи по самым низким ценам!
https://sb-kipuya.ru/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×