Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość SNOO

Wyciek nasienia podczas oddawania kału

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SNOO
Witam... Mam 27 lat i zwracam się z prośbą o poradę, mianowicie raz na jakiś czas (2-3 miesiące) podczas oddawania kału następuję jakby *zakorkowanie* przewodu moczowego i wyciek spermy...odczuwam jakby kłucie, parcie w okolicy miejsca przewodu łączenia moszny z penisem...następnie przez następny tydzień odczuwam dyskomfort a czasem pieczenie podczas oddawania moczu...nie mam również ochoty na seks, a jeśli dochodzi do zbliżenia orgazm przychodzi szybko i w nieprzyjemnie piekący sposób...po jakimś czasie objawy mijają...ale od jakiegoś czasu cały czas odczuwam dyskomfort podczas oddawania kału...po wyjściu z toalety odczuwam jakby napięcie całego przewodu moczowego... ..chciałbym zaznaczyć że dwa lata temu miałem kamień nerkowy który wydaliłem w tradycyjny sposób...od tamtego momentu mam w sumie te problemy... pozdrawiam i czekam na jakąś odpowiedź lub poradę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Z tym problemem na pewno należy skontaktować się bezpośrednio z lekarzem. Taki objawy jak Pan opisuje mogą świadczyć o zapaleniu cewki moczowej. Z uwagi na wcześniejszą kamicę nerki pewnie należałoby wykonać kontrolne USG jamy brzusznej, badanie ogólne moczu być może z posiewem. O wszystkim musi zadecydować po badaniu lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marek
Ja mam 32 lata i identyczne objawy. Robiłem USG, mocz, posiew, krew i nic nie wyszło. Najgorsze z tego wszystkiego jest słaby wzwód który ( jak jestem w partnerce) po chwili opada *( . Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dariusz
Ja mam podobne tylko ze bez bólu i dyskomfortu poprostu podczas oddawania kału gdy bardzo *napieram* zeby pomoc organizmowi w wydaleniu wycieka mi troche nasienia czasami niewiele jak i calkiem sporo ? co to moze byc mam 21 lat i zednych problemow z nerkami i przewodem moczowym tak sądze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysiek
Witam, Mam podobny problem co wy i jak widzę nie mamy na niego żadnego lekarstwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość łukasz
Witam, wiem że mineło już sporo czasu, ale wiem też jaki to problem. Pisze bo miałem to przez ok 6 lat, w tej chwili lecze się (ok.3 miesiące) i już prawie wszystko wróciło do normy. Dodam, że lecze się homeopatycznie bo *zwykli* lekarze rozkładali ręce. Wam radze to samo. Im szybciej lym lepiej. Jeśli ktoś chce moge podać nazwe leku, który mi pomógł, ale lepiej żeby lekarz sam dobrał potencje i dawkę. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej
Witam. Tez walczę z tym problemem od kilku lat,obeszłem wszystkich lekarzy urologów w Koninie żaden mi nie ptrafił pomóc.Wszystkie wyniki jakie robiłem wychodziły pozytywnie że jest Ok,ale problem jest do dziś. Łukasz jak byś mógł coś więcej napisać o soim leczeniu i podał nazwę tego leku.Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Seba
Witam. Panowie prosze pomozcie , odezwijcie si jak se poradziliscie z tym problemem.Mam to samo i nie wiem jak temu zaradzic . Ktos tu pisal o nazwie leku . Pozdrawiam i prosze ewentualnie o odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz S. C.
Witam. Ja mam od jakiegoś czasu ten sam problem i nie wiem co robić. U mnie też lekarze nic nie mogą poradzić. Łukasz możesz podać nazwę tego leku? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość robert
i nic lekarze nie pomoga, bo to neurotyczne* no chyba ze ci od glowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jajko1234
Witam, może macie jakieś rozwiązanie? ja mam białe upławy tylko podczas wypróżniania się ??? nic/nikt nie umie mi pomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość 47 - latek
Dorośli panowie , mam to samo jak wyżej , też bez bólu ale te wycieki pojawiają się tylko po dłuższym braku seksu (ok . miesiąca ) . Czy Wy też tak macie ? To chyba kobieta jest lekiem jak na wiele innych schorzeń . Więc na podbój .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtek
bardzo prosze o podanie tego leku ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Seba
Witam ponownie . Panowie pomozcie cos z tym lekiem Prosze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adm
Chyba bedzie z tym cięzko żeby coś sie dowiedzieć */

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adm
można gdzieś zbadać ta wydzieline która sie wydostaje ??? jest może jakieś centrum medyczne gdzie to badają ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SEB
Też tak mam od jakiegoś czasu i nie wiem co zrobić... Dzielcie się wszystkimi informacjami to może coś wspólnie dokonamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miro
Witam tez mam takie cos bez pieczenia bez bolu poprostu przy dluzszej przerwie sexu podczas oddawania kalu i napinaniu sie wyleci jakas czesc spermy Czytajac forum i wypowiedz 47latka to chyba tak juz poprostu jest nadmiar sie przelewa i tyle Od dzisiaj to olewam Chyba tak ma byc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miro
Dodam ze po tej akcji czesto mnie potem bola jadra przez jakis czas az czyje ten bol w podbrzuszu czy wy tez tak macie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jakub S
Przestrzegam przed lekami homeopatycznymi - to raczej magia a nie medycyna. Można się uwikłać w zagrożenia duchowe. Na powyższe problemy jako lekarz urolog zarekomendowałbym zwiększenie częstotliwości wytrysków nasienia - najlepiej w pochwie atrakcyjnej kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Seba
A co jezeli sex jest czesto i to nadal sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
Panowie, macie najprawdopodobniej zapalenie prostaty. Niestety ciezko to sie leczy i sa nawroty....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość u 17
U17 jest mozliwe zapalenie prostaty. Mam ten sam problem tylko bez odczuwania bólu. Podczas oddawania stolca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał
W 100% zgadzam się z 47-latkiem i Jakubem S. Wszystkiego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roman
Witam,u mnie to wygląda tak samo ze podczas wypróżniania wycieka sperma, do tego mam uczucie gorąca *parzenia* żołędzia oraz swędzenie. Częste uprawianie sexu nie pomaga. Robiłem badania moczu, nasienia, wymaz z cewki i żołędzia nic nie wykazało. Badania w kierunku grzybów i bakterii tlenowych i beztlenowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.