Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Monika

Guz pod brodą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika
Witam. Jestem kobieta, mam 37 lat. Okolo 3 tygodnie temu, pod moja broda wyczulam dziwnego rodzaju guzka. Jest to guzek o srednicy mniej wiecej 2cm. Nie mam pojecia co to moze byc i bardzo mnie to martwi. Nie spotkalam sie z podobnym przypadkiem w internecie. Dodam, ze towarzyszy tez temu wysypka ktora obejmuje obszar pod nosem, na okolo ust oraz brode.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Ciężko odpowiedzieć na takie pytanie bez badania. Najlepiej w tej sprawie skontaktować się z dermatologiem (przyczyn guza i wysypki może być bardzo dużo).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewa
Ja mam też coś takiego zaraz pod brodą...Masz ciężki kaszel.. Pare misięcy temu też ten guzek się pojawił ale był mały i nie bolał a teraz znacznie się powiększył i przy dotykaniu boli. Myśle że to coś z chłonnymi lecz ten guz jest na środku i tuż pod brrodą. Mam 15 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewa
Ja mam też coś takiego zaraz pod brodą...Mam ciężki kaszel.. Pare misięcy temu też ten guzek się pojawił ale był mały i nie bolał a teraz znacznie się powiększył i przy dotykaniu boli. Myśle że to coś z chłonnymi lecz ten guz jest na środku i tuż pod brrodą. Mam 15 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola
też to mam tylko że mi to jeszce cała lewa strona spuchła i dziwne uczucie po niej mam ale też niemam jak sie skontaktowac z lekarzem bo dziś niedziela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta
witam prosze o pomoc bardzo mnie zmartwil guzek pod broda jestem w czasie infekcji zeba gdzie spuchłam i przyjmuje dalacin odpowiedzcie co to jest bardzo sie martweie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość LOLA
cześć ja mam takiego guzka na środku zaraz pod brodom jak odchylam głowe do tyłu to boli cała cała krtań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość M
Witam, ja rowniez mam takie guzki (2), u mnie jednak jest to zwiazane z choroba zwana sarkoidoza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asia
Mam 16 lat i mam zgrubienie na brodzie już kiedyś mi coś takiego wyskoczyło i jak dotykam to boli i jak mówię to tez czasami boli ... proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość weronika
ja też mam takiego GUZA ALE ON MNIE NIE BOLI ALE GO CZUJE I SIĘ bardzo boje bo jestem panikara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Izaa
Też mam zgrubienie pod brodą, tak na środku. Mam problem z połykaniem śliny, czuję jakby delikatny opór... co to jest? Zęby mam wyleczone choć ostatnio z 3 miesiące temu mialam leczenie kanałowe 7 na dole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patryk
Mam 14 lat wczoraj rano zauważyłem guz pod brodą ma średnicę ok. 2cm i bardzo boli, nie zauważyłem żadnych innych objawów, nikt mnie nie uderzył, boje się bardzo . Cy to morze być nowotwór?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ukaszz
Mi dzisiaj taki guzek wyskoczył z nikąd nagle jak siedziałem w pracy przy komputerze i podpierałem brode ręką to w pewnym momencie zaczęła Mnie boleć i wymacałem ten guzek. W sumie zastanawiam się czy to nie wina któregoś górnego zęba bo miałem mieć kanałowe ale od prawie pół roku chodze z *opatrunkiem* na zębie i nie narzekałem na ból czy coś... wszystko wyglądało ok więc nie wiem czy to na pewno tego wina... teraz jak będe miał chwile czasu to udam się do dentystki, ale może ktoś ma inne pomysły czego to może być wina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grz
Witam mam 16 lat Ja rowniez mam takiego guzka pod broda odrazu nie boli mnie ale jest twarde w dotyku jakby kosc i laczy sie z broda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta
Witam od 2 dni mam guzka pod broda wielkosci ponad 3 cm lekarze nie wiedza co to Pomocy.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna
Od 2 dni wyczuwam guzek pod brodą na środku, bardzo boli przy dotyku. Nie jestem chora, mam zdrowe zęby. Zauważyłam go przy dotyku , pojawił się jakby w minute. Co robić? 16 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna
Jestem po wizycie u lekarza, okazało się, że to zatkana ślinianka. Nadal boli, doktor kazał mi rzuć gumy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Angelika
Mam tez taki problem dzis rano sie podparlam I poczulam bul taki jakbym miala siniaka pod broda. Sprawdzilam to I okazalo sie ze mam wlasnie taki maly guzek. Do tego jestem przeziembiona I mam zimno :/ nie Wiem o co z tym guzkiem chodzi. Czy ktos wie od czego to moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciek
Mam to samo 23 lata mam taki guzek w ogóle to kiedyś mi tak zdrętwiała ta okolica przy ziewaniu że myślałem że się udusze. Niech sie ktoś wypowie wkońcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia
Też mam coś takiego, z tym, że pojawia się i znika. Pojawia się gdy jestem przeziębienia, potem jest już wogóle nie wyczuwalne. Kiedys powiedzialam swojej pani doktor o tym to powiedziala ze cis moze ze sliniankami ale zadnych zmian tam nie ma bo miałam usg robione także myślę że to związane jest z przeziębienie dodam że również mam teraz opryszczke pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.