Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zabiegi na twarz w Gdańsku


Gość Everla

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie odpowiadające aktualnym potrzebom skóry. Trudno jest tutaj doradzić skoro nie wiadomo jaka jest skóra. Zabiegi dobiera się nie do metryki a do skóry. Można by wymienić bardzo wiele zabiegów więc najlepiej jeżeli stan i potrzeby Pani skóry zostaną określone wówczas uda się zawęzić i konkretnie podać dedykowane zabiegi i preparaty. W Gdańsku polecam Clinica Cosmetologica, chodzę tam regularnie na zabiegi. Ze wszystkich klinik ta najbardizej mi odpowiada (pod katem fachowości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zabiegi odmładzające to zdecydowanie coś na ujedrnienie i wygładzenie skóry ! Proponuję zabieg Hifu który ujedrni i wygładzi niewielkie zmarszczki oraz zabieg mezoterapii która pięknie nawilży i odżywi skórę! Podobnie jak osoba powyżej polecam Clinica Cosmetologica. Szczególnie, ze na miejscu są darmowe konsultacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odpowiedzi. Moja skora nie jest w takim złym stanie, ale jednak widzę, ze to nie to co było jak miałam 20 lat. Już tak dobrze się nie regeneruje, mam na niej kilka przebarwień oraz wychodzą mi zmaszczki. Tak wiec chciałabym skorzytac z zabiegów. Widzę, ze to już czas. Czy długo trzeba czekać na konsultację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30+ ważna jest pielęgnacja prewencyjna, na pewno nie zabiegi silne, ale takie które wspomagają naturalny proces odbudowy skóry, plus pielęgnacja specjalistyczna np. w okresie lata. Jeśli chodzi o hifu to sama się zastanawiałam nad zabiegiem, w końcu jednak postanowiłam sie nie wybierać bo cena jest dla mnie zbyt wysoka. Przeglądalam zdjęcia dziewczyn sprzed i po zabiegu i faktycznie jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×