Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie domagam w łożku


Gość Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zaczeło się rok temu. Na początku były to jedynie okresowe problemy ale obecnie jest już naprawdę źle. Nie wiem czy jest to stres przed porażką i czy to siedzi w mojej głowie ale kiedy dochodzi do sytuacji intymnej penis nie chce stanąc. Żona na początklu była wyrozumiała, teraz się na mnie obraża bo sądzi,że to rpzez nią nie uprawiamy seksu.
Co robić? Seksuolog? Nie chce od razu isc do lekarza.
Dodam,że mam niecałe 30 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urolog nie seksuolog, nieleczone problemy z potencją mogą prowadzić do poważnych zaburzeń więc konieczne są badania hormonów, poziomu testosteronu, bez kontroli ciśnienia i moczu też sie nie obejdzie. Do tego dołóż morfologię na deser i będziesz załatwiony :-) Jeżeli okaże się, że to nie tu tkwi problem to wtedy możesz poszukać specyfików u wróżki, albo pogrzebać w necie za tabletkami które wzmacniają wzwód. Ale badania zawsze stoją na pierwszym planie, wczesna diagnostyka powoduje, że możesz uniknąć kuriera z przesyłką :) Ja nie uniknąłem bo cykałem się białego kitla.. Co do środków to polecany jest cum on, na pewno jest bezpieczniejszy niż sildenafil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co stresować taką wizytą. Lekarz to lekarz Uwierz mi,ze wiele osob do niego przychodzi z takimi problemami. Na początk przed wizytą zrób sobie morfologię plus możesz jeszcze dolożyc do tego testosteron i hormony tarczycy ( wbrew pozorom wielu facetów również choruje na tarczyce i nawet się tego nie spodziewa). Potem możesz mu to zanieść. Również proponowałym raczej urologa a nie seksuologa. Ewentualnei tak jak osoba powyżej możesz wspomóc się ziołowymi tabletkami. Proponowałbym cum on albo penis complete. Są bezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi. W sobote będę miał więcej czasu i planuje się wybrać na badania, już zrobiłem sobie nawet listę. Macie racje, jakaś podkładka dla lekarza potem będzie. Dodam, że na pewno nie jest to problem zony bo żona naprawdę mi sie podoba i sam problem leży we mnie. Nie będę jej na pewno zmieniał. Co zawierają w sobie takie ziołowe preparaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LaurieJoymn

Nie ma sie co stresowac taka wizyta. Lekarz to lekarz Uwierz mi,ze wiele osob do niego przychodzi z takimi problemami. Na poczatk przed wizyta zrob sobie morfologie plus mozesz jeszcze dolozyc do tego testosteron i hormony tarczycy ( wbrew pozorom wielu facetow rowniez choruje na tarczyce i nawet sie tego nie spodziewa). Potem mozesz mu to zaniesc. Rowniez proponowalym raczej urologa a nie seksuologa. Ewentualnei tak jak osoba powyzej mozesz wspomoc sie ziolowymi tabletkami. Proponowalbym cum on albo penis complete. Sa bezpieczne.


:) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jest to spowodowane powodami fizycznymi czy moze psychicznymi. Jasne, że warto jest spróbować suplementów ale równeiż zastanowić sie nad tym jaki jest nasz tryb życia bo bardzo często to jaka jest higiena życia warunkuje to jaka mamy erekcję. Dobrym sygnałem jest to, że takie problemy były jedynie okresowe. Najlepiej jest jednak nie ulegać złudzeniu, że połknięcie kilku tabletek sprawi, że od razu staniesz się impnujący w łóżku. Leczenie problemów z erekcją zwykle jest wielotorowe. Nie zaszkodzi na przyklad zbadanie sobie testosteronu. 

Leki pomagają np. w przepływie krwi do członka i utrzymaniu erekcji, ale farmakologia w przypadku zaburzeń erekcji na tle psychicznym jest bezzasadna. Na poczatku zacznij od Inventum. Dostaniesz w każdej aptece, środek ma w każdej tabletce 25 mg sildenafilu, która wspomaga osiągnięcie oraz utrzymanie erekcji Zacznij od dwoch tabletek, potem z czasem mozna zmniejszyć do jednej. 

Nie radziłabym łączyć środków ze sobą jednocześnie. Wystarczą na początku te. Jesli nie pomogą będziesz szukał dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2020 o 08:46, Gość Gostek napisał:

Wszystko zaczeło się rok temu. Na początku były to jedynie okresowe problemy ale obecnie jest już naprawdę źle. Nie wiem czy jest to stres przed porażką i czy to siedzi w mojej głowie ale kiedy dochodzi do sytuacji intymnej penis nie chce stanąc. Żona na początklu była wyrozumiała, teraz się na mnie obraża bo sądzi,że to rpzez nią nie uprawiamy seksu.
Co robić? Seksuolog? Nie chce od razu isc do lekarza.
Dodam,że mam niecałe 30 lat.

 

Zbadaj sobie testosteron, prolaktyne, kortyzol  i PSA na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×