Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Pacjentka

Ból pachwinowy po laparoskopii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pacjentka
Witam! Jestem 3 miesiące po laparoskopii - usunięcie mięśniaków i malego torbiela na jajniku! czulam sie dobrze, ale dopiero teraz od 2 dni czuję bóle w pachwinie po prawej stronie. Pracuje fizycznie i w pracy troche dźwigam każdego dnia czy to moze być związane z przeciążeniem? i Czy jest niebezpieczne? Ból odczuwam nie przy dodyku czy nacisku ale przy ruchu a nawet gdy siedze lub leżę. bardzo prosze o odpowiedź. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Ból oczywiście może byc związany z przeciążeniem, ale także z powstającą przepukliną pachwinową (duże prawdopodobieństwo). Dlatego, aby wykluczyc lub potwierdzić to rozpoznanie najlepiej skonsultować się z chirurgiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stanisława
mam bóle od ok. 2 lat po wycięciu jajników właśnie podczas siedzenia i po wstawania i ginekolog twierdzi że ginekologicznie jest dobrze to skąd bóle w lewej pachwinie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stanisława
Zrobiłam wiele badań i nie ma diagnozy po schodach już lewą nogąkuleję dokuczliwsze bóle odczuwam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aleksandra
Witam,przeszłam laparoskopie tydzień temu dziś odczuwam bardzo silny ból w dole brzucha czy to coś poważnego dodaje że mam przy tym temperaturę ale nie wymiotuje.Proszę o radę bo nie wiem czy jest sens jechać do szpitala.Z góry ślicznie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.