Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Za szybko dochodzę


Gość bartlek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na wstępie uprzedzając odpowiedzi o tym, że jestem młody, to początki i dlatego tak się dzieje - mam tego świadomość lecz zaraz wyjaśnię dokładniej.
Otóż od około 5 miesięcy zaczęliśmy z dziewczyną uprawiać seks. Mój problem polega na tym, że za szybko mój organizm jest w stanie spowodować ten efekt "uniesienia" w wyniku czego dochodzę. Tyczy się to każdej pozycji, jednej w mniejszym a drugiej w większym stopniu. Przez to staram się to spowalniać po prostu zwalniając tempo lub zmieniając pozycję. Trochę mnie to martwi dlatego tutaj pisze aby uzyskać odpowiedź/radę od osoby, która miała z czymś takim jak ja problem lub wie jak go rozwiązać. Prezerwatywy "opóźniające" wytrysk to chyba pic na wodę, przynajmniej na mnie to nie działa. Mam 18 lat. Z góry dziękuje za odpowiedź jak i zbędne komentarze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż. W tym wieku to bardzo wiele osób ma tego typu problemy. Większość z nich wyrasta, czasami to pozostaje.Jak prezerwatywy nie pomagają to może jakiś spray opóźniający wytrysk? Ewentualnie chusteczki oc wipes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o tym, tylko użyłem skrótu. Całkiem niezłe preparaty chociaż na początku nie polecałbym dozować tego zbyt dużo bo rzeczywiście moze znieczulić penisa (oczywiśćie na krótko). Na poczatku polecam chusteczki, potem można sobie ewentualnie kupić spray orgasm control. Jest wydajniejszy i wychodzi taniej w dłuższej perspektywie. A i po pierwszym szybkim razie można poczekać te 20 minut i znowu zacząć uprawiać seks. Powinno być już dłuże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×