Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kali000

Sciaganie napletka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kali000

Mam 17 lat i mój napletek schodzi tylko do połowy, potem juz tylko sie rozciaga skóra. Mam dosc wrazliwego penisa oraz za sobą dwie kontrole członka, w których pani doktor odsuneła zoladz tyle ile sie da i nie stwierdzila zadnych nieprawidlowosci. Wedlug mnie problemem jest krotkie wiezidelko ktore hamuje napletek. Czy są na to jakieś cwiczenia? A jak nie to co powinienem zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość John

Trenuj ostro a problem się sam rozwiąże. Powodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rusłan

Tylko trening rozwiąże problem, ale nie za ostro ażeby nie uszkodzić korony napletka. Rób to podczas kąpieli w ciepłej wodzie, najlepiej codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość angel

John gada głupoty... Nie wiem u jakiego lekarza byłeś, ale powinieneś odwiedzić urologa, a najlepiej androloga, opowiedziec o wszystkich szczegolach, moze nawet pokazac zdjecie penisa we wzwodzie aby zobaczyl jak daleko mozesz zsunac napletek oraz jak wyglada wedzidelko.

I jesli jeden lekarz nie pomoze, sprobuj u innego - czasem zdarza sie trafic na glupich lekarzy

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.