Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to napewno wyrostek? pojawiający się ból, bez biegunki i gorączki


Gość Anita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem dotyczący wyroska. Wszystko zaczęło się rok temu .. pewnego dnia nagle zaczął mnie boleć brzuch, w okolicy wyrostka. Trwało to około godziny. Następny dzień był taki sam. Z biegem czasu ból minął, lecz po miesiącu znów się pojawił. Nie toważyszyła temu biegunka ani gorączka. Miałam wtedy złe samopoczucie. Conajmniej raz w miesiącu musi sie pojawic od ból. Trwa on od godziny.. do nawet 5 dni, z przerwami. Byłam u ginekologa - powiedział, że jest wszystko OK. Byłam w szpitalu, gdy ból był bardzo duzy - także powiedzieli, ze jest wszystko dobrze.. wszystkie badania miałam dobre, wiec skąd bierze sie ten ból ? Doktor powiedziała mi, ze jak znów będzie mnie boleć.. to wycinamy wyrostek. Więc jednak wiedzą, co mi jest, czy to poprostu ukrywaja? Sama nie wiem. Boję się, że moge mieć poważne zapalenie, i teraz to tylko taka *przykrywka*. Iść wyciąć wyrostek, czy czekać aż lekarz stwierdzi, ze mam zapalenie ? Może to być przewlekłe zapalenie wyrostka robaczkowego? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Nie jest błędem wycięcie wyrostka robaczkowego, kiedy objawy mogą sugerować ostre jego zapalenie. W tej okolicy przyczyną bólu może być zakażenie bakteryjne (zbadać kał), uchyłki, choroba Leśniowskiego Crohna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×