Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle w prawej dolnej części brzucha


Gość Kaja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat i boli mnie w prawej dolnej stronie brzucha (o wiele niżej od pepka), powiedziałabym nawet że nieco nad pachwiną. Bóle nie są mocne, ale dokuczają juz od pewnego czasu (4, 5 miesięcy) z dużymi przerwami. Ostatnio, od bardzo dawna nie bolało, jednak niedawno poczułam znów lekki ból.Trwa on dzień, dwa. Dodam, że zauważyłam w tym miejscu niewielkie zgrubienie, najbardziej widoczne jak przechylam się do tyłu (nie ma kształtu kulistego, jest bardziej takie dłuższe i podkreślam niewielkie), w ogóle nie boli jak ugniatam. Nie mam pojęcia co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie bóle brzucha od przeszło 8-miu lat. 7 lat temu lekarze wzięli mnie do szpitala na badania - wlew doodbytniczy pasaż jelita grubego etc nic nie wykryli i wypisali mnie do domu po 7dniach . bóle mam codziennie - od rana do wieczora takze kładę się spać i wstaję z bólem. nikt z lekarzy a było ich już wielu nie potrafia nawet zdiagnozować. jeden to wyciął mi nawet zdrowy wyrostek - powiedział, że na wszelki wypadek. jestem bardzo zmęczony bólem, ostatnio pojawiły się bóle w okolicach serca i głowy, do tego mam *mrówki* w nadgarstkach i dłoniach od jakiegoś roku - dzień w dzień. od jakichś 4-5lat jestem załamany że nikt nie potrafi mi pomóc. mam 33lata. nie mam nadwagi, żadko choruję, nie palę, alkohol piję od święta - niewielkie liosci. czuję się tak jakby wyssało ze mnie całą witalność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×