Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rehabilitacja po złamaniu paliczków palca środkowego oraz wskazującego.


Gość Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji znikomych informacji na temat rehabilitacji a od ortopedy, oprócz tego że mam sciskać jakby palcami ręke i przyjść za miesiąc, chciałbym uzyskać troszkę więcej informacji (Doktor ten znany jest z małomówności, a z powodu pandemii inni byli nie osiągali) chciałbym uzyskać troszkę więcej informacji na temat szybszego powrotu do pełnego zakresu ruchu obydwu palców. Załatwiłem sobie również lampe so lux, podobno można ją używać przy ćwiczeniach rehabilitacyjnych, lecz nie mam pojęcia jak często i jakie ćwiczenia wprowadzać.
7 tygodni posiadałem w paliczkach od opuszka do drugiego zgięcia na długość drut kirschnera, obecnie wyjęty świeżo dzisiaj, czy mogę już zacząć choć lekko drugą reką starać się lekko wyginać tego palca w strone do ręki czy nie jest to wskazane? Mogę przesłać jedynie zdjęcia rentgen po operacji, nie posiadam już po 7 tygodniach, lekarza po 6 tygodniach uznał że przedłużamy dla pewności do 7 tygodni.

Dziękuje za wszelką pomoc i porady !88183301_1390153611163509_71733510108012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×