Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Olga

Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olga

Błagam o pomoc. Od 8 lat zmagam sie z bólem w okolicy prawego podżebrza. Zaczęło się w ciąży. Córeczka wchodziła mu bardzo pod żebra powodując ból i ucisk. Po porodzie objawy były rzadkie ale pojawiały sie najczęściej w pozycjach gdzie musiałam spiąć mięśnie po prawej stronie brzucha. Wyeliminowało to prawie całkowicie możliwość jakichkolwiek ćwiczeń a w konsekwencji stały przyrost wagi. Na chwile obecna, w ciągu pół roku objawy sie nasilały a ostatnio niemal wcale nie ustępują. Cały czas towarzyszy mi coraz silniejszy ucisk i ból z prawej strony brzucha. Przeszłam już 3 razy USG brzucha, tomograf jamy brzusznej i rezonans kręgosłupa. Poza dwoma małymi krwiakami na kręgosłupem nic nie wykazały. A mi juz powoli odechciewa sie żyć. Każdy lekarz traktuje mnie jak histeryczne babsko i twierdzi ze to moze nerwowe. Ostatnio doszły jeszcze podwyższona temperatura (ale OB jest ok) i uczucie ucisku w klatce piersiowej. Błagam niech mi ktoś podpowie co mam robic, do jakiego lekarza pójść. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.