Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Środki na erekcję


Gość Aglazja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę tutaj w imieniiu męża Nie chce wybrać się do lekarza. Powiedział, że na pewno nie pójdzie. Tak wieć szukamy dla niego jakich środków, ktore mają rzeczywiste działanie Wiem,że reklama w telewizji to jedno a działanie to drugie. Tak więc czy możecie polecić coś co naprawdę zadziała? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj jest ich kilka. Mój mąż również miał takie problemy. Początkowo wybrał się do urologa i ten przypisał mu sildenafil. Jest to środek na receptę ( zamiennik viagry). Jednak źle się po tym czuł. Bolała go głowa, miał problemy z ciśnieniem bo mu spadało i tym samym przestał się cieszyć z sesu. Potem na drugi rzut poszły właśnie srodki z L argininą, lekarz mówil ,ze w sumie mógł od razu je przypisać. Na początkku brał Penis complete, teraz bierze cum on ( i ten jest w jego przypadku najbardziej skuteczny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzialanie L argininy nie jest udowodnione naukowo. Nie twierdze tutaj, ze środek nie działa bo pewnie na niektórych działa ale po prostu nie ma na to naukowych dowodów

W przypadku działania Sildenafilu wiemy, ze środek wplywa na poprawe stanu erekcji. Substancja ta zawarta jest w viagrze tak wiec jest dobrze przetestowana i sprawdzona. Od wielu, wielu lat. 

Sildenafil mozna znaleźć również w srodkach dostepnych bez recepty. Sam przyjmuję Inventum. Naprawdę udany lek, w moim przypadku działa dobrze, o dziwo jego działanie jest bardziej długotrwałe niż podaje ulotka. Biorę przed stosunkiem jakąś godzinę przed, trzyma mnie czasami do rana. Nie miałem jakichś tam dużych zaburzeń erekcji, biorę raczej dla poprawy życia seksualnego. Efektow ubocznych na razie nie odczuwam żadnych. Raczej nie jest to mozliwe przy dawce jaką stosuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×