Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aglazja

Środki na erekcję

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aglazja

Witam. Piszę tutaj w imieniiu męża Nie chce wybrać się do lekarza. Powiedział, że na pewno nie pójdzie. Tak wieć szukamy dla niego jakich środków, ktore mają rzeczywiste działanie Wiem,że reklama w telewizji to jedno a działanie to drugie. Tak więc czy możecie polecić coś co naprawdę zadziała? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Awri

Najlepiej te z dużą zawartością L argininy. Przynajmniej mojemu męzowi pomagają.

A jest ich sporo tak wiec najlepiej jak sobie poczytasz opinie w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość awri

Oj jest ich kilka. Mój mąż również miał takie problemy. Początkowo wybrał się do urologa i ten przypisał mu sildenafil. Jest to środek na receptę ( zamiennik viagry). Jednak źle się po tym czuł. Bolała go głowa, miał problemy z ciśnieniem bo mu spadało i tym samym przestał się cieszyć z sesu. Potem na drugi rzut poszły właśnie srodki z L argininą, lekarz mówil ,ze w sumie mógł od razu je przypisać. Na początkku brał Penis complete, teraz bierze cum on ( i ten jest w jego przypadku najbardziej skuteczny).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.