Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Amelka

Guzek na uchu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amelka
Pare miesięcy temu zrobiłam sobie kolczyki w uszach miej wiecej miedzy platniem ucha a chrzastka.. i teraz jedno ucho sie zagoiło a w 2 nad kolczykiem pojawił się twardy mały guzek.. co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To pewnie odczyn zapalny na ciało obce lub zgromadzona treść ropna. Należy dobrze przemywać zmienione okolice a w razie pojawienia się dodatkowych dolegliwości zgłosić do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Może to być drobna torbielka, kaszak, włókniak. Trudno cokolwiek więcej napisać bez badania. Aby dokładnie dowiedzieć się co to jest najlpeij w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Noema
wyjąć kolczyk, spróbować wycisnąć, jeśli ukaże się ropa to zagadka rozwiązana. Kolczyki najlepiej używać takie ze stali chirurgicznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina
Witam, mniej więcej od roku pojawiło mi się n uchu,, ciało obce,,. Jak to dotyka boli mocno ostatnio leciała mi z tego krew jest to zaschniete twarde i jest t przyrośnięte do mojego ucha nie chce odlecieć. Boje się że to rak. Pomoście co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.