Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kaśka

Promieniujący ból od prawej nerki, przez prawy bok do podbrzusza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaśka
Jestem osobą po 50-tce. Mam od miesiąca ból promieniujący od prawej nerki, przez prawy bok do podbrzusza.Gdy znajduję się w pozycji siedzącej boli mnie aż pod żebrami. Ból w podbrzuszu odczuwam nawet gdy mam kaszel. Już nie pomaga mi no-spa. Udałam się do ginekologa. Stwierdził, że wszystko jest OK. Wykonałam badania morfologię i mocz. Wszystko jest OK. Wykonałam USG jamy brzusznej, wszystko jest OK. To dlaczego tak mnie boli? Co może być przyczyną? Do jakiego lekarza powinnam się udać, jakie wykonać badania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Może ten ból związany jest ze zwyrodnieniem kręgosłupa. Może warto byłoby wykonać jeszcze RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. No-Spa w takich bólach pochodzących od kręgosłupa nie pomaga. Radzę w tej sprawie skontaktować się z lekarzem rodzinnym, aby dalej poprowadził diagnostykę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyna
Może Pani cierpieć na kamicę nerkową. Czasami w badaniu USG nie widać kamieni. Powinna się Pani udać do lekarza rodzinnego zrobić badanie ogólne moczu, jeśli pojawią się kryształy różnego pochodzenia(piasek) to konieczna będzie wizyta u urologa bądź nefrologa ale to już lekarz rodzinny po wyniku badań moczu zadecyduje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania
mam 32 lata okropnie boli mie prawa nerka gdzie mam się udać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zofia61 lat
mam mikrozwapienia w korze nerki i w lewej nerce miedniczka 20x25 mm czy to coś groznego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bluangel
Mam podobne objawy ,lekarz robiący usg stwierdził ruchomą nerkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joanna
mam 44lata co jakiś czas boli mnie prawa strona jakby od nerki prądu je w stronę wątroby i wyrostka coz to może być? Asia z Kujaw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.