Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ania W.

Ból brzucha, uczucie sytości, ból przy ucisku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania W.
Od kilku dni odczuwam ból brzucha , raczej sródbrzusze, okolice prawej strony. (szczególnie przy uciskaniu) Czytam objawy wyrostka robaczkowego ale z nich wynika są to gwałtowne i nagłe nasilenia, natomiast u mnie trwa to juz 3-4 dzien (taka sama intensywność). Dodam, że w ostatnim tygodniu miałam żołądek szczególnie narażony na duża ilość różnorodnych pokarmów, efekty przejedzenia itp. Zaczeło się od typowego bólu żołądka (tak mi sie przynajmniej wydaje). Jest to uczucie dyskomfortu, występują chwilowe kłucia , przenikające , lecz poza tym NIE jest to ból silny. Zaznaczam też że na dzień dzisiejszy NIE występują inne objawy typu : wymioty, biegunka, zawroty głowy. Proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Może to byc ból związany z kamicą pęcherzyka żółciowego lub ze stanem zapalnym błony sluzowej żołądka lub wrzodami. Na początku trzeba wykonać USG jamy brzusznej. Jeśli w USG nie wyjdzie żadna patologia to może trzeba będzie wykonać gastroskopię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karolina s
od kilku dni boli mnie brzuch mam okropne uczucie sytości mimo że nie jadłam prawie cały dzień nawet gdy mam pusty żołądek nadal mam uczucie sytości czy mogą być to problemy z wątrobą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ola
Ja mam podobnie ściskanie w nadbrzuszu dziwny smak w ustach lekki bol głowy i mdłosci już stosuję dietę i nic nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamila
Jak kogoś boli brzuch w około pępka prosze pisać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł
Mnie również od kilku dni boli brzuch przy nacisku w okolicy pepka. Nie wiem co o tym mysleć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MICHAŁ
Kilka razy dziennie odczuwam kucie w okolicy pępka i 2cm powyżej.przypomina to jak by jakiś palec w środku naciskał na brzuch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.