Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość P.a.t

Dzwine krosty z czarną kropką na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość P.a.t
Witam masturbuje się dość często mam 14 lat i kiedyś wyskoczył mi na odcinku między penisem a jądrami szarawy pryszcz z czarna kropką zlekceważyłem to ale wczoraj wyskoczył drugi większy zaczerwieniony a dzisiaj rano zrobił się żółty a na gorze jest jakaś brązowa plama PROSZĘ O POMOC czy iść z tym do lekarza a jak tak to jakiego? Czy jak przestane się masturbować to samo zniknie to bardzo dziwne krosty proszę o POMOC Tam gdzie sa te krosty jest czerwona plama

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł
witam ja mam 15 lat i często się masturbuje i zauwazyłem na żołedziu mojego penisa czarną plamke. nie wyglonda mi to na pieprzyk nie wiem co to jest i czy isc z tym do lekarza bo sie wstydze i troche boje. PROSZE O POMOC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem. Trudno powiedzieć co to jest bez badania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marley :)
te zołte plamy mogą byc od masturbacji , czesc spermy zostaje pod napletkiem i od tego mogą sie robic te zołte plamki lub chrostki , ja mam chrostki na jądrach i penisie , częsc tych chrostek da sie wycisnąc ale nie wszystkie , inie wiem co robic czytałem ze mozna kupic maść i smarowac ale nie wiem czy to w czyms pomoze , moze wizyta u ginekologa cos da

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość proel
Czesc ja mam lat 16 i ma poczatku penisa tez mam jakas czarna plamke wyglada jak pieprzyk ale to nie pieprzyk chyba co mam robic bardzo sie wstydze powiedzec to mamie a moja dziewczyna cigle mnie prosi o sex ale ja sie wstydze wyciagnac penisa z ta plamka nie wiem co robic prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dfsfdsh
mam czerwoną plamkę na żołedzi i troche mnie od tego boli co to jest i co robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Wielu mężczyzn ma żółtawe krostki zaczynajce sie od jader do środka prącia. Ale nie spotkałem się jeszcze z czarnymi plamkami. Radze jak najszybciej udać sie do lekarza bo może byc coraz gorzej. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
Ja mam taka kroste a w tym takie coś zcrane i nwm co robic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ZENON SZTACHETA
umyj rece zanim sie sobą zabawisz....bo tak to cały syf z rąk wcierasz ostro w jego skóre...narka..miłej zabawy :d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł
Mi też rosną i swędzą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość .
Choroby penisa zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.