Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tadek

seks po operacji przepukliny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tadek

Witam. Mam problem z własnej głupoty, chciałem się dowiedzieć kiedy można uprawiać sex po operacji przepukliny? Nie sprawdziłem tego wcześniej ani nie skonsultowalem z nikim. Jestem 8 dni po operacji i czulem sie swietnie dlatego uprawiakem sex, byłem trochę czynny w tym wszystkim i nagle rano w 9 dniu jakby mnie wszystko boli tak jak przed operacja, jakby wszystko sie tam rozlecialo  w środku. Czy to normalne? Czy poniosło mnie trochę uprawiając tak szybko sex?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość damian k

wal sobie duzo njpier i rozmawiaj z laskiami ze strony randkivip.pl pomoga po  czasie bzyknij naturalnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tadek

Prosiłem o rzetelną odpowiedź A nie typu wal sobie dużo. Pytanie które mnie nurtuje to czy mogło mi się coś stać po tym sexie? Czy po prostu za dużo się poruszalem  i wszystko promieniuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil

Sam sobie powienies odpowiedzieć myślę że warto iść na kontrolę powiedzieć że się szarpnąłeś mocniej i boli. Nie musisz mówić dlaczego. Masz ubezpieczenie to idź do lekarza dla pewności. Nikt nie odczuwa twojego bólu ani nie wie czy się zaduzo poruszales 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.