Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jan

Strzelanie kręgosłupu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jan
Witam, mam problem, od kilku już lat MUSZĘ strzelać kręgosłupem, inaczej mnie boli, czuje się zgarbiony a gdy strzele wszystko wraca jakby do normy, nic z tym nie robiłem i nie byłem u żadnego z lekarzy, znajomy powiedział, że mogą wypadać mi dyski ! ? nie wiem, dlatego proszę o pomoc i radę ... Jeszcze mam problem ze stawem skokowym w obu nogach, gdy wchodzę po schodach (zawsze) i kiedy normalnie idę (prawie zawsze) strzelają mi kości, nie wiem czy nie będzie miało to przełożenia na moje zdrowie w przyszłości, może mam brak mazi ? dziękuje za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z lekarzem. Zapewne do postawienia prawidłowej diagnozy będą potrzebne zdjęcia RTG kręgosłupa oraz stawów skokowych. Pewnie trzeba będzie także wyniki skonsultować z ortopedą. Dolegliwości mogą być związane ze zwyrodnieniem stawów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.