Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
joanna23

ESWL - Wrocław, Wałbrzych?

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, proszę o wskazówki gdzie we Wrocławiu znajdę pracownię ESWL gdzie rozbijają kamienie tak że można wrócić do domu tego samego dnia? Męczę się z kamieniami od 15 roku życia, miałam już dwie operacje jeszcze "w starym stylu", usuwali mi te kamienie, stosuję dietę i nic. Mam już dość wszystkiego, całe szczescie córka jest w stanie sfinansować mi zabieg ESWL tyle że w Kłodzku gdzie mieszkamy raczej tegonie zrobię. Bede wdzięczna za wskazania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź w klinice TT Medical we Wrocławiu bo byłam ostatnio u nich ale w innej sprawie i pani w rejestracji dała mi ulotkę że mają nowo otwartą klinikę ESWL, na facebooku też o tym piszą. Raczej dobra klinika, ja akurat chodzę tam do neurologa, ale wiem że dr Tuchendler który to prowadzi jest dobrym urologiem/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Już po zabiegu

T&T Medical Wrocław 

Polecam. Byłem kilka dni temu. Zabiegi wulykonują na bieżąco. Oczywiście potrzebne są badania. Ale jak masz wykonaną diagnostykę to zabiegi wykonywane są na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.